۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۷

بوشهر| خودسوزی یک مادر پس از خودکشی فرزندش در برازجان

جوان 25 ساله‌ای در برازجان پس ازخودکشی با اسلحه سوزنی، مادر 55 ساله‌اش نیز پس از دیدن صحنه خودکشی فرزندش خودسوزی و متاسفانه فوت کرد.
- اخبار استانها -

سردار خلیل واعظی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در برازجان با بیان اینکه پلیس در شبانه‌روزی در تمام نقاط استان بوشهر در رسیدگی به حوادث و اتفاقات آماده باش است اظهار داشت: پلیس در همه سطوح در رسیدگی به ناهنجاری‌ها و رسیدگی به تخلفات آماده باش است و در هر وقت از شبانه‌روز رسیدگی می‌کند.

رئیس پلیس استان بوشهر از خودکشی جوان 25 ساله‌ای در برازجان خبر داد و  بیان کرد: پس از اطلاع به پلیس مبنی بر خودکشی جوان 25 ساله‌ای در برازجان کارگاهان پلیس در اسرع وقت به محل مورد نظر اعزام شد.

واعظی با بیان اینکه این واقعه شامگاه دوشنبه در یکی از محلات برازجان رخ داد گفت: بر اساس بررسی‌های انجام شده  جوان 25 ساله‌ای با اسلحه سوزنی اقدام به شلیک به خود و خودکشی می‌کند که مادر 55 ساله‌اش پس از دیدن صحنه خودکشی فرزندش، اقدام به خودسوزی و متاسفانه در این حادثه فوت می‌کند.

وی از مصدوم شدن پدر خانواده خبر داد و افزود: پدر خانواده به سبب تلاش برای خاموش کردن آتش همسرش دچار سوختگی می‌شود و هم اکنون در بیمارستان برازجان تحت درمان است.

بوشهر| عامل قتل در شهرستان دیلم پس از 14 روز دستگیر شدعاملان 2 قتل در بوشهر و جم دستگیر شدندبوشهر| عامل قتل در برازجان دستگیر شد

رئیس پلیس استان بوشهر تصریح کرد: واحدهای مختلف پلیس از حمله کارآگاهان پلیس آگاهی دشتستان در محل حادثه در حال بررسی و تحقیقات تکمیلی در رابطه با علل این حادثه ناگوار هستند.

کلیدواژه ها :خودکشی
منبع : تسنیم

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking