۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۳

مسئول بسیج سازندگی میناب:

۲۶۰ گروه جهادی بسیج سازندگی در شهرستان میناب فعالیت دارند

۲۶۰ گروه جهادی بسیج سازندگی در شهرستان میناب فعالیت دارند
مسئول بسیج سازندگی شهرستان میناب گفت: هم اکنون ۲۶۰ گروه جهادی بسیج سازندگی در شهرستان میناب فعالیت دارند که محور فعالیت آن‌ها خدمت رسانی به مناطق محروم است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از هرمز؛ بسیج سازندگی نهادی است که نطفه آن درانقلاب بسته شد، در بستر انقلاب رشد کرد و همراه با نهال نوخاسته انقلاب به ثمر رسید؛ حدیث جهاد، حدیث انقلاب است و کارنامه سراسر جهاد و شهادت آن، نشان از تلاش و سخت کوشی جهاد گران دارد.

دست پرتوان جهادگران، بذر انقلاب را در دل محرومترین و مستضعف­ ترین قشر جامعه، یعنی روستاییان، کاشت و تیرآنان قلب بزرگترین دشمنان را نشانه گرفت.

رنجبرزاده مسئول بسیج سازندگی شهرستان میناب اظهار داشت: بسیج سازندگی سپاه میناب با راه اندازی ۲۶۰گروه جهادی هرپایگاه یک گروه جهادی وسازماندهی بیش از پنج هزاربسیجی برادر و خواهر از همه اقشاربسیج محلات و پایگاههای مقاومت به صورت سطح بندی گروها ویژه -فعال وعادی ودرحوزه فعالیت های عمرانی-پزشکی-آموزشی-فرهنگی-علمی-ورزشی-اقتصادمقاومتی-مشاوره وغیره…. فعالیت می کند.

 

 

وی ادامه داد: هدف ازبرگزاری این اردوها خودسازی، محرومیت زدایی، ترویج فرهنگ اقتصادمقاومتی ، باکمک به مردم کم درآمد و ضعیف در روستاهای محروم، حمایت از کالای ایرانی باتوجه به فرمایشات مقام معظم رهبری می باشد.

 

 

رنجبرزاده بیان کرد: یکی از مأموریت‌های بسیج سازندگی محرومیت زدایی است، در پروژه‌های عمرانی نگاه تصدی گری نداریم بلکه در نظر داریم از ظرفیت جهادگران و توان سپاه بهره گرفته و در کنار دستگاه‌های اجرایی خدمت ارائه کنیم.

مسئول بسیج سازندگی شهرستان میناب  تصریح کرد: امروزبسیج به عنوان یک نیروی انقلابی باقدرت در برابر تهاجم دشمن ایستاده واجرای پروژه‌ها در مناطق محروم نیاز محور و از سوی مردم به بسیج سازندگی معرفی می‌شود.

منبع : دانا

پربازدیدترین امروز

website tracking