۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۰

تهران| ممنوعیت تبلیغ اجناس خارجی در کشور جدی گرفته شود

تهران| ممنوعیت تبلیغ اجناس خارجی در کشور جدی گرفته شود
امام جمعه موقت شهریار با انتقاد از تبلیغ اجناس خارجی در کشور گفت: مسئولان در مسیر حمایت از تولیدات داخلی، طرح ممنوعیت تبلیغ اجناس خارجی را جدی بگیرند.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهریار، حجت‌الاسلام والمسلمین جعفر رفیعی صبح امروز در خطبه‌های نماز عید قربان شهریار که با حضور مردم خداجو و نمازگزار شهریار در محل مصلی امام خمینی(ره) این شهرستان برگزار شد ضمن تبریک به مناسبت اعیاد امامت و ولایت اظهار داشت: داستان فرمان خداوند به ابراهیم خلیل‌الله در قربانی کردن فرزند و همراهی فرزند با پدر یادآور داستان شهید حججی‌ها است که به قربانگاه می‌رفت در حالی که چهره‌اش خواست الهی موج می‌زد و به واقع تسلیم الهی بود.

وی بیان کرد: خانواده‌های شهدا نیز این کلام را از خداوند دریافت کرده و زیر سایه جامعه اسلامی از این مهم سربلند بیرون آمدند و اکنون نیز که مردم ما در مشکلات اقتصادی قرار دارند با تأسی از شهدا و امام شهدا این مهم یعنی «صَدَقتَ» تصدیق شدن و سربلند شدن را دریافت خواهند کرد.

امام جمعه موقت شهریار ادامه داد: تسلیم حق بودن و دنبال رضایی الهی بودن صفتی بسیار رفیع و برجسته است که همه باید خود را به آن متخلص کنیم، امروز در قنوت نماز عید قربان یک کلام را بارها تکرار کردیم و اینکه سر و دل ما را از هوا و هوس خالی کن، چرا که سر و دلی که از هوا و هوس باشد حرف خدا، قرآن و پیامبر اکرم(ص) در آن جایی ندارد.

نماز عید قربان در سراسر استان فارس اقامه شدنماز عید سعید قربان در استان اصفهان اقامه شدهمدان| باطن عید قربان ذبح خواسته‌های نفس انسان در برابر خواسته‌های الهی است

رفیعی افزود: امروز مسئولان باید بیش از گذشته تقوا پیشه کنند و در مسیر خدمت‌رسانی به مردم حرکت کنند، این زیبنده نیست در کشوری با چنین ظرفیتی، این همه مشکل وجود داشته باشد و به جای اینکه در مسیر شعار سال حرکت کنیم شاهد تبلیغ اجناس خارجی در کشور باشیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مسئولان در مسیر رشد، توسعه و تعالی تولید ملی و حمایت از آن قدم بردارند و این موضوع نه در حرف بلکه باید در مقام عمل باشد و به دور از هر تخطی در مسیر خدمت به مردم که همان مسیر الهی است حرکت کنند.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking