۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۰

واگذاری ۴۰ قطعه زمین مسکونی به سیل‌زدگان معمولان

واگذاری ۴۰ قطعه زمین مسکونی به سیل‌زدگان معمولان
سرپرست بخشداری معمولان بابیان اینکه ۴۰ قطعه زمین مسکونی به سیل‌زدگان معمولانی واگذارمی‌شود گفت: زمین چمن معمولان که یکی از مطالبات مردم و جوانان این شهر بود هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان، سرپرست بخشداری معمولان بابیان اینکه ۴۰ قطعه زمین مسکونی به سیل‌زدگان معمولانی واگذارمی‌شود گفت: زمین چمن معمولان که یکی از مطالبات مردم و جوانان این شهر بود هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.
سید حبیب اله موسوی با اشاره به اینکه اصحاب رسانه چراغ راه اطلاع‌رسانی و پل ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند اظهار داشت: خبرنگاران از طریق ارسال اطلاعات واقعی، نیاز مردم را در این زمینه برآورده می‌سازند.

او با اشاره به اینکه سیلاب ویرانگر سبب خسارات فراوانی به زیرساخت‌ها، راه‌های ارتباطی و باغات انجیر به‌عنوان قطب انجیر سیاه کشور شد افزود:در سیلاب فروردین‌ماه حدود ۶۰۰ واحد شهری و دو هزار واحد روستایی در بخش معمولان دچار خسارت شدند.

سرپرست بخشداری معمولان بابیان اینکه زمین چمن یکی از مطالبات مردم و جوانان شهر معمولان است که هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد عنوان کرد:با تلاش بنیاد مسکن معین استان اردبیل احتمالاً در هفته دولت اولین واحد‌های مسکونی سیل‌زده روستای چم شهران بخش معمولان به بهره‌برداری می‌رسند.

او  بیان کرد: ایمن‌سازی و روکش آسفالت محور خرم‌آباد، معمولان و پلدختر از مطالبات جدی مردم این بخش است که باید انجام شود.

موسوی با اشاره به اینکه رفع ترانشه بالادست چهار روستای بخش معمولان در دستور کار قرار می‌گیرد گفت:۱۸۰ واحد تخریبی احداثی در داخل شهر معمولان وجود دارد که ۱۲۱ واحد به‌عنوان اولین واحد‌ها در استان لرستان و ۶۵ واحد مشکل تأمین زمین‌دارند که پیگیری‌هایی شده که طی روز‌های آینده ۴۰ قطعه از این زمین‌ها واگذار می‌شود و مابقی هم تا پایان این ماه تعین تکلیف می‌شود.

انتهای پیام / ب

۴۰ قطعه زمین مسکونی به سیل‌زدگان معمولان واگذارمی‌شود
منبع : باشگاه خبرنگاران
website tracking