۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۳۲

ساخت مرکز فرهنگی دفاع مقدس به دغدغه مسئولان تبدیل شود

ساخت مرکز فرهنگی دفاع مقدس به دغدغه مسئولان تبدیل شود
گروه فرهنگی ـ مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس لرستان با بیان این‌که کل بودجه مورد نیاز برای 9 فاز مرکز فرهنگی دفاع مقدس لرستان 20 میلیارد تومان است، گفت: ضرورت دارد ساخت مجتمع فرهنگی دفاع مقدس با نگاه به ارزش‌های انقلابی و دفاع مقدس به دغدغه برای مسئولین تبدیل شود.

ناصرپورحجت‌الله ناصرپور، مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان لرستان، در گفت‌وگو با ایکنا از لرستان، در رابطه‌با مشکلات پیش‌رو در زمینه تکمیل مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس لرستان، گفت: ما در این زمینه دو مشکل داریم، اول این‌که ساخت مجتمع فرهنگی دفاع مقدس با نگاه به ارزش‌های انقلابی و دفاع مقدس به دغدغه برای مسئولین تبدیل نشده و دومین مشکل ما پول و اعتبار است.
وی ادامه داد: اگر مسئولی دلش برای نظام و ارزش‌های انقلابی و دفاع مقدس بسوزد که در پایداری امنیت ملی بیشترین تأثیر را می‌تواند داشته باشد و بیشترین مقابله را در جنگ نرم امروز بین ما و دشمنان می‌تواند داشته باشد، این دغدغه می‌شود .
ناصرپور با بیان این‌که دومین مشکل ما اعتبار است، اظهارکرد: وقتی مسئول دغدغه داشته باشد از نظر اعتباری نیز به ما کمک می‌کند، شما اصحاب رسانه مرکز فرهنگی دفاع مقدس را نقد کنید، مظلومیت شهدا و ارزش‌های انقلابی و ارزش ‌ای دفاع مقدس را برای مردم و مسئولان بیان کنید تا به دغدغه‌ای برای مسئولان تبدیل شود.
ناصرپور با اشاره به این‌که ما در حال حاضر در حال جنگ ارزشی با دشمن هستیم و ابزار ما مجموعه‌های فرهنگی مانند موزه دفاع مقدس است، گفت: کل بودجه مورد نیاز برای 9 فاز این مرکز 20 میلیارد تومان است، درست است می‌گوییم لرستان بودجه کمی دارد و محروم است، اما به نظر من لرستان محروم نیست من لرستان را محروم از مدیران قابل می‌دانم، محرومیت لرستان ازمدیریت و استفاده نکردن از منابع خدادادی، استفاده نکردن و پای کار نیاوردن همه ظرفیت‌هایش است.
وی تصریح کرد: در ابتدا، وسط و پایان جنگ لرستانی‌ها همواره در خط مقدم بوده و خط شکن بودند، پس نمی‌تواتنیم بگوییم که لرستانی‌ها محروم هستند، لذا گاهی اوقات لرستانی ها محروم از مهر و محبت هستند.

انتهای پیام

منبع : خبرگزاری قرآن
website tracking