۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۲

تهران| برق واحدهای تولیدی و صنعتی اسلامشهر و چهاردانگه تأمین می‌شود

تهران| برق واحدهای تولیدی و صنعتی اسلامشهر و چهاردانگه تأمین می‌شود
فرماندار اسلامشهر گفت: شهرهای اسلامشهر و چهاردانگه با داشتن مراکز تولیدی و صنعتی متعدد و مصرف چند برابری برق در تابستان مشکل چندانی نداشتند و برق مراکز تولیدی و صنعتی تاکنون قطع نشده است.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اسلامشهر، مسعود مرسلپور امروز در نشست شورای اداری شهرستان اسلامشهر با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که در حال حاضر بهترین راه مبارزه با آمریکا خدمت به مردم است اظهار داشت: مدیران ادارات و دستگاه‌های اجرایی همواره این جمله را مدنظر داشته باشند که در غیر این صورت مراجعه‌کننده به ادارات از نهادهای ما تعبیر درستی نخواهد داشت و در شهرستان اسلامشهر نیز در همین راستا علی‌رغم مشکلاتی که در تابستان سال‌های گذشته در زمینه قطعی آب و برق وجود داشت امسال مشکل خاصی در این زمینه نبوده است.

وی بیان کرد: با حفر 11 حلقه چاه با دبی 220 لیتر بر ثانیه به همراه 100 لیتر بر ثانیه آب ارسالی از تهران که در سال 97 حدود 700 لیتر بر ثانیه بود، در سال 98 به 800 لیتر بر ثانیه افزایش یافت و در مجموع با آبی که از منابع داخلی استحصال می‌شود به 1410 لیتر بر ثانیه رسیده است که نشان از مدیریت خوب آب و فاضلاب جنوب غرب استان تهران به ویژه آبفای شهرستان اسلامشهر بوده است.

 فرماندار شهرستان اسلامشهر ادامه داد: شهرهای اسلامشهر و چهاردانگه با داشتن مراکز تولیدی و صنعتی متعدد و مصرف چند برابری برق در تابستان مشکل چندانی نداشتند و برق مراکز تولیدی و صنعتی تاکنون قطع نشده است.

قطع برق ١٥ دستگاه اجرایی پرمصرف در تهرانقطع برق ‌تعدادی از دستگاه‌های پرمصرف استان مرکزی در پی هشدار استاندار / مصرف ‌به 905 مگاوات رسیداصفهان| توضیح شرکت توانیر درباره علت قطع برق ورزشگاه فولادشهر

مرسلپور با بیان اینکه کشور پس از پیروزی انقلاب اسلامی در شرایط خاص به سر می‌برد تأکید کرد: در سالیان گذشته به دلیل استقلال‌خواهی و مبارزه با برخی ظلم‌ستیزی‌ها و کج‌روی‌ها، ادوار مختلفی را تجربه کردیم و همواره جمهوری اسلامی ایران با درایت و ژرف‌اندیشی و تلاش همه‌جانبه و وحدت در عمل که در کشور به وجود آمده همواره سربلند بوده است.

وی همچنین افزود: در شرایط فعلی اختلافات پشت صحنه بین آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها بر سر ایران بسیار عمیق و کفه ترازو به نفع ایران است .

فرماندار اسلامشهر ادامه داد: نباید اجازه دهیم برخی افراد با شیوه‌ها و رفتارهای مختلف مردم را از ولایت و نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت ناامید و جدا سازند که عیب است به عنوان کارگزار نظام، مردم از ما مسئولان نارضایتی داشته باشند.

 مرسلپور سپس با تأکید بر اینکه مسئول و مسبب 50 درصد جرایم خُرد و شخصی در هر شهرستان، مسئولان آن شهرستان هستند گفت: در صورتی که مسئولان شهرستان به خوبی وارد عمل شوند قطعاً جرایم به 10 درصد می‌رسد و در شهرستان اسلامشهر نیز با اقدامات مناسب و پیشگیرانه نیروی انتظامی، غیر از جرایم خُرد بقیه جرایم سیر نزولی داشته است.

وی در پایان با بیان مصوبات نشست شورای اداری خاطرنشان کرد: ارائه گزارش توسط اداره دامپزشکی شهرستان از کنترل و نظارت بر کشتار دام در عید سعید قربان، اجرای برنامه‌های شاد و مفرح فرهنگی توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اجرای برنامه‌های متنوع ورزشی و تفریحی برای جوانان با محوریت هفته امامت و ولایت و شناساندن جایگاه ائمه اطهار به ویژه حضرت علی(ع) توسط اداره ورزش و جوانان است که از عید قربان تا عید غدیر در شهرستان اسلامشهر به مرحله اجرا در می‌آید.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking