۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۶

تهران| نقوی حسینی: ایران در حوزه ارتباطات جزو کشورهای برتر دنیا است

تهران| نقوی حسینی: ایران در حوزه ارتباطات جزو کشورهای برتر دنیا است
نماینده مردم شهرستان‌های ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی گفت: ایران در حوزه ارتباطات در جهان جزو کشورهای برتر و حلقه نخست دنیا قرار دارد و جهان در مقابل نخبه‌های ایران در این حوزه سر تعظیم فرود می‌آورد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قرچک، سید حسین نقوی حسینی صبح امروز در آئین افتتاح سامانه متمرکز خدمات مخابراتی جنوب شرق استان تهران در شهرستان قرچک که با حضور محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد، با اشاره به پیشرفت‎‌های ایران در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: ایران در حوزه ارتباطات در جهان جزو کشورهای برتر و حلقه نخست دنیا قرار دارد و جهان در مقابل نخبه‌های ایران در این حوزه سر تعظیم فرود می‌آورد.

وی با اشاره به بهره‌مندی شهروندان شهرستان‌های جنوب شرق استان تهران از خدمات وزارت ارتباطات افزود: در حوزه ارتباطات در شهرستان‌های جنوب شرق بیش از 40  میلیارد ریال هزینه شده است و اقدامات خوبی صورت گرفته است.

نماینده مردم شهرستان‌های ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی سپس با تأکید بر مدیریت فضای مجازی تصریح کرد: در حال حاضر ایراداتی به فضای مجازی گرفته می‌شود که در این راستا باید با انجام اقدامات زیربنایی توسط وزارت ارتباطات و همراهی همه دستگاه‌های اجرایی، فضای مجازی را به سمت و سوی اقدامات انقلابی پیش برد.

کارگروه تولید محتوای فضای مجازی مازندران تشکیل می‌شود‌رئیس صداوسیما: رادیو و تلویزیون نباید از فضای مجازی عقب بماندغفاری: حضور دانشجویان در فضای مجازی را آسیب نمی‌دانیم

درخواست افزایش پهنای باند اینترنت قرچک از وزیر ارتباطات

در ادامه بهمن خطیبی فرماندار شهرستان قرچک با اشاره به اقدامات دولت در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: از وزیر ارتباطات درخواست داریم در زمینه افزایش پهنای باند اینترنت این منطقه دستورات مساعدی صادر کند.

وی بیان کرد: شهرستان قرچک با 63 هزار مشترک مخابرات یکی از شهرستان‌های پیشرو در امر ارتباطات است که تمامی مناطق آن اعم از مناطق شهری و روستایی از خدمات تلفن ثابت، اینترنت پرسرعت و خدمات اپراتورهای مختلف تلفن همراه برخوردار است.

فرماندار شهرستان قرچک با بیان اینکه با افتتاح سامانه متمرکز خدمات مخابراتی جنوب شرق استان تهران دیگر نیازی به مرکز مخابرات تهران نیست افزود: مرکز خدمات مخابراتی جنوب شرق استان تهران در سال‌های گذشته به صورت متمرکز در تهران مستقر بود که اکنون با افتتاح این مرکز شهروندان شهرستان‌های جنوب شرق استان تهران می‌توانند در زمان تماس گرفتن با سامانه 118 به مرکز تهران متصل شوند.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking