۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۳

جزئیات عملیات ناموفق سارقان در خروج 122 میلیارد تومان ‌از ‌بانک صادرات منجیل‌آباد رباط کریم ‌

جزئیات عملیات ناموفق سارقان در خروج 122 میلیارد تومان ‌از ‌بانک صادرات منجیل‌آباد رباط کریم ‌
معاون اجتماعی فرماندهی پلیس غرب استان تهران با اشاره به سرقت 122 میلیارد تومان به صورتی اینترنتی از داخل باجه بانک صادرات منجیل‌آباد رباط کریم گفت: با ورود پلیس، سارقان موفق به جابه‎‌جایی این مقدار وجه از بانک نشدند.
- اخبار استانها -

سرهنگ مهدی سرپناه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رباط‌کریم، با اشاره به انتشار خبری مبنی بر سرقت 122 میلیارد تومان به صورتی اینترنتی از داخل باجه بانک صادرات منجیل‌آباد رباط کریم اظهار داشت: سارقان سعی داشتند در عملیات بانکی از طریق اینترنت 122 میلیارد تومان را جابه‌جا و به سرقت ببرند که به دلیل اقدام به موقع پلیس، موفق به انجام آن نشده‌اند.

وی با اشاره به متواری بودن سارقان باجه بانک صادرات تصریح کرد: 4 سارق که یکی از آن‌ها با لباس مبدل پلیس بوده ‌با همدستی و خودرو سرپرستی باجه، مبلغ 20 میلیون تومان از صندوق باجه بانک صادرات منجیل‌آباد رباط کریم را به سرقت بردند.

فروش خودروهای سرقتی پس از جعل اسناد خودروهای تصادفی + تصاویرتهران| انهدام باند سارقان و اعتراف به 200 میلیارد سرقتکردستان| دستگیری سارق سابقه‌دار و 3 مالخر در بیجار؛ اعتراف به 20 فقره سرقت

معاون اجتماعی فرماندهی پلیس غرب استان تهران همچنین با اشاره به متواری بودن سرپرست باجه بانک صادرات شعبه منجبل‌آباد افزود: در حال حاضر پلیس به دنبال جزئیات این حادثه و سرپرست متواری بانک است و علاوه بر این اقدام عملیاتی برای دستگیری سارقان نیز ادامه دارد.

سرپناه در پایان خاطرنشان کرد: مردم از طریق رسانه‌های معتبر اخبار را دنبال کنند و به شایعات منتشر شده در فضای مجازی اهمیت ندهند که به زودی اخبار تکمیلی این خبر از طریق رسانه‌های معتبر به اطلاع مردم خواهد رسید.

کلیدواژه ها :فرماندهی
منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

website tracking