۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۷

تهران| تأکید فرماندار رباط کریم بر برون‌سپاری خدمات اداری در شهرداری‌ها

فرماندار شهرستان رباط کریم با اشاره به ضرورت برون‌سپاری خدمات ادارات شهرداری‌ها در این شهرستان گفت: سازمان‌های مربوطه باید با تمام ظرفیت خود جهت محقق شدن دولت الکترونیک و حذف برخی خدمات غیرضروری اقدام کنند.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رباطکریم، سید مهدی ساداتی امروز در جلسه شورای مدیران ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تهران با تأکید بر تأثیرگذاری مسئله فناوری ارتباطات در زندگی مردم اظهار داشت: وسایل ارتباطات جمعی در دنیای امروز به عنوان ابزاری اجتناب‌ناپذیر در زمینه اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی در توسعه سیاسی، اقتصادی و اجتماعی بی‌تردید نقشی غیرقابل انکار دارند.

وی با اشاره به برگزاری احتمالی انتخابات الکترونیکی در کشور تصریح کرد: ایجاد زیرساخت‌های ارتباطات و فناوری ارتباطات در این زمینه در شهرستان رباط‌کریم حائز اهمیت بسیار است و علاوه بر این توجه به دغدغه مردم رباط‌کریم در استفاده از ظرفیت‌های فناوری ارتباطات و اینترنت پرسرعت امری مهم و ضروری است.

فرماندار رباط کریم سپس با اشاره به وجود 2 هزار واحد صنعتی در شهرستان رباط کریم افزود: رفع موانع و مشکلات در حوزه ارتباطات صنعتگران حاضر در شهرستان رباط کریم که چرخه تولید و رونق تولید را برعهده دارند حائز اهمیت است.

ساداتی با اشاره به ضرورت برون‌سپاری خدمات ادارات در شهرستان رباط کریم بیان کرد: خدمات الکترونیکی و برون‌سپاری خدمات شهرداری‌ها در شهرستان رباط کریم باید در اولویت قرار بگیرد و در این زمینه سازمان‌های مربوطه با تمام ظرفیت خود جهت محقق شدن دولت الکترونیک و حذف برخی خدمات غیرضروری اقدام کنند.

دولت الکترونیک چند درصد محقق شده است؟دژپسند: تا پایان دولت دوازدهم به اهداف دولت الکترونیک می‌رسیمآذری جهرمی: تاکید رئیس‌جمهور بر رونمایی یک پروژه و دستاورد دولت الکترونیک در هرماه

وی با بیان اینکه دولت الکترونیک زمینه را برای توسعه عدالت اجتماعی فراهم می‌کند گفت: ضرورت دارد با توجه به راهبردهای برون‌سپاری به مرحله تکامل، تعامل و یکپارچه‌سازی نیز دست پیدا کنیم.

فرماندار رباط‌کریم با اشاره به فراهم بودن تمام ظرفیت‌ها و بسترهای لازم در ایجاد زیرساخت‌های ارتباطات در شهرستان رباط‌کریم خاطرنشان کرد: تمام امکانات را برای شهرداری‌ها، دهیاری‌ها و اماکن متعلق به دولت جهت توسعه حوزه فناوری اطلاعات فراهم می‌کنیم و هیچ مانعی در این حوزه نخواهیم داشت.

منبع : تسنیم
website tracking