۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۸

کشف ۵۴۰ گرم هروئین از یک مسافر مترو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، فردی که قصد داشت با متروی تهران مقدار ۵۴۰ گرم هروئین جاساز شده در کیف دستی اش را به محلی نامعلوم منتقل کند دستگیر شد. سرهنگ علی راقی، رئیس پلیس متروی تهران در تشریح این خبر بیان داشت: ساعت ۱۰:۳۰ صبح روز گذشته بود که ماموران ویژه مبارزه با موادمخدر پایتخت مستقر در ایستگاه متروی ترمینال جنوب به فردی ۴۰ ساله که یک عدد کیف دستی همراه اش داشت مشکوک شدند. وی ادامه داد: بعد از انتقال این فرد به دفتر پلیسی مستقر در ایستگاه مترو تحقیقات اولیه انجام و مشخص شد در جداره داخلی کیف دستی بیش از ۵۰ عدد بسته حدودا ۱۰ گرمی به صورت ماهرانه‌ای جاساز شده است که جمع موادمخدر مکشوفه به ۵۴۰ گرم می‌رسید. وی افزود: در ادامه در این زمینه پرونده‌ای تشکیل شد و با نظر مقام محترم قضائی متهم در اختیار پلیس ویژه مبارزه با موادمخدر پایتخت قرار گرفت تا تحقیقات تکمیلی در
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، فردی که قصد داشت با متروی تهران مقدار ۵۴۰ گرم هروئین جاساز شده در کیف دستی اش را به محلی نامعلوم منتقل کند دستگیر شد.
سرهنگ علی راقی، رئیس پلیس متروی تهران در تشریح این خبر بیان داشت: ساعت ۱۰:۳۰ صبح روز گذشته بود که ماموران ویژه مبارزه با موادمخدر پایتخت مستقر در ایستگاه متروی ترمینال جنوب به فردی ۴۰ ساله که یک عدد کیف دستی همراه اش داشت مشکوک شدند.
وی ادامه داد: بعد از انتقال این فرد به دفتر پلیسی مستقر در ایستگاه مترو تحقیقات اولیه انجام و مشخص شد در جداره داخلی کیف دستی بیش از ۵۰ عدد بسته حدودا ۱۰ گرمی به صورت ماهرانه‌ای جاساز شده است که جمع موادمخدر مکشوفه به ۵۴۰ گرم می‌رسید.
وی افزود: در ادامه در این زمینه پرونده‌ای تشکیل شد و با نظر مقام محترم قضائی متهم در اختیار پلیس ویژه مبارزه با موادمخدر پایتخت قرار گرفت تا تحقیقات تکمیلی در این رابطه صورت بگیرد.
کلیدواژه ها :موادمخدر هروئین
منبع : خبرگزاری دانشجو

پربازدیدترین امروز

website tracking