۱۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۷

تهران| حرکت در مسیر جامعه مهدوی مستلزم مطالبه‌گری عدالت است

تهران| حرکت در مسیر جامعه مهدوی مستلزم مطالبه‌گری عدالت است
مدیرکل آموزش و پژوهش شورای هماهنگی تبلیغات با اشاره به نقش پر رنگ مردم در پیروزی انقلاب اسلامی گفت: اگر می‌خواهیم در مسیر جامعه مهدوی قرار بگیریم باید با مطالبه‌گری، عدالت را پیگیری کنیم.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهریار، حسین کاشانی‌پور امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه شهریار با اشاره به اهمیت نماز جمعه اظهار داشت: نماز جمعه نعمت بزرگ و یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است از این رو همه باید منادی نماز جمعه باشیم چرا که امروز میلیون‌ها نفر در میعادگاه نماز جمعه همراهی، هوشیاری و همدلی خود را در عمل و در این اجتماع بزرگ نشان می‌دهند.

وی با اشاره به اینکه 12 مرداد سالروز شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است افزود: تمام حرکت و توان خود را از مردم می‌گیریم چرا که همین مردم زمانی که دو جبهه غرب و شرق به دنبال شکست جمهوری اسلامی بودند، این کشور را پیروزی رساندند و انقلاب اسلامی به رهبری معمار کبیر انقلاب مستقر شد و در مقابل تمام دنیا ایستاد که همه این پیروزی‌ها به واسطه حضور میلیونی مردم بصیر و فهیم به دست آمد.

بسترسازی جامعه مهدوی؛ حرکت در مسیر تمدن نوین اسلامیامام‌جمعه ارومیه: آراستگی به لباس تقوا به تشکیل جامعه مهدوی منجر می‌شودآیت‌الله پورمحمدی: شیعیان با تحقق دستورات امام زمان(عج) جامعه مهدوی را محقق کنند

مدیرکل آموزش و پژوهش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بیان کرد: معمار کبیر انقلاب بارها گفتند که مردم تا پایان باید در صحنه بوده و محرک جمهوری اسلامی باشند که شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی حلقه وصل است و مردم همواره در مقابل فتنه و فساد ایستاده‌اند.

کاشانی‌پور تصریح کرد: مردم در سال 88 با حضور میلیونی پا به میدان گذاشته و هتاکان به انقلاب و اسلام و بیرق امام حسین(ع) را سر جای خودشان نشاندند و امروز انقلاب اسلامی به تمام جهان به گونه‌ای موثر صادر شده است.

وی همچنین ادامه داد: فریاد «مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل» هیچ‌گاه از زبان و فکر مردم حذف نخواهد شد و این مردم در همه حال در راستای آرمان‌های انقلاب و اسلام قدم برمی‌دارند و در این مسیر خستگی‌ناپذیر هستند.

مدیرکل آموزش و پژوهش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی عنوان کرد: قدرت‌پرستی، ثروت‌پرستی و همچنین بیگانه‌پرستی سبب عقب‌ماندگی کشور شده این در حالی است که اگر می‌خواهیم در مسیر جامعه مهدوی قرار بگیریم باید با مطالبه‌گری، عدالت را پیگیری کنیم.

وی در پایان با اشاره به اینکه قدرت نرم انقلاب اسلامی حضور مردم است خاطرنشان کرد: ما در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خادم مردم هستیم و امروز اگر برخی از آرمان‌های انقلاب عدول کنند به طور حتم انحراف است و به طور حتم مردم همچون همیشه پاسخ این انحرافات را می‌دهند.

کلیدواژه ها :انقلاب
منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking