۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۵

تهران| 78 درصد بودجه شهرداری قیامدشت در بخش عمرانی هزینه می‌شود

شهردار قیامدشت با اشاره به نیازهای شهر تازه تأسیس قیامدشت گفت: 78 درصد بودجه شهرداری قیامدشت که بالغ بر 56 میلیارد تومان است در بخش عمرانی هزینه می‌شود.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ری، حسین ترکاشوند در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به پروژه‌های عمرانی در این شهر اظهار داشت: همزمان با هفته دولت 26 پروژه عمرانی قیامدشت با اعتباری بالغ بر 424 میلیار ریال به بهره‌برداری می‌رسد.

افتتاح بیش از 2 هزار پروژه عمرانی در جنوب شرق کشور به روایت تصویرپروژه‌های عمرانی کهگیلویه و بویراحمد قبل از فصل سرما تعیین تکلیف شوند33 پروژه عمرانی توسط قرارگاه خاتم‌الانبیا(ص) در سیستان و بلوچستان اجرا شده است

وی افزود: با توجه به رکود عمرانی حاضر در سطح کشور تمامی فعالیت‌ها در شهر قیامدشت با حداقل امکانات و منابع انسانی انجام می‌شود که در این زمینه 78 درصد بودجه شهرداری قیامدشت که بالغ بر 56 میلیارد تومان است در بخش عمرانی مصرف شده که این آمار در شهرداری‌های استان تهران بی‌نظیر است.

شهردار قیامدشت تصریح کرد: با وجود خدمات متعدد شهرداری قیامدشت به مردم برخی از پروژه‌ها به‌ دلیل اختلاف میان استانداری تهران و فرمانداری شهرستان ری در دهه فجر سال گذشته به بهره‌برداری نرسید.

ترکاشوند در ادامه با اشاره به لزوم همکاری مسئولان شهرستان جهت رفع مشکلات شهر قیامدشت بیان کرد: با توجه به اینکه شهر قیامدشت تازه تأسیس است امیدواریم با همکاری سایر دستگاه‌ها جهت رفع محرومیت این شهر اقدامات مناسبی انجام شود.

وی به احداث پارک زیتون به عنوان پروژه‌ای ویژه و بزرگ اشاره کرد و گفت: احداث بنای یادمان شهدای گمنام، بازگشایی خیابان حضرت ولی‌عصر (عج)، احداث ساختمان فرهنگی باغ راه، ساختمان خدمات شهری شهرداری قیامدشت، احداث پایگاه اورژانس شماره 2، خریداری و نصب المان‌های روشنایی بوستان‌های شهر، بازسازی بوستان‌های سطح شهر از جمله مهم ترین پروژه‌های عمرانی در قیامدشت است.

منبع : تسنیم
website tracking