۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۴۴

بزیک: با کفش‌های هاشمی‌نسب گل می‌زدم/ تیم‌های پایه پولی بسته می‌شوند

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اغلب نوجوانان با پرداخت پول عضو تیم‌های پایه می‌شوند و تیم‌ها با دریافت پول بسته می‌شوند.
- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ادموند بزیک، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با حضور در برنامه تلویزیونی «سلام صبح بخیر» درباره حضورش در برنامه ستاره ساز به‌عنوان مربی گفت: از استعدادیابی خوشم می‌آید و شرکت‌کنندگان این مسابقه هم اغلب از قشر محروم بودند که دیده نمی‌شدند. از این برنامه خیلی استقبال شد، گرچه اشکالاتی داشت، اما برای نوجوانان و جوانان جذاب بود.

وی درباره کار در تیم‌های پایه افزود: تیم‌های بزرگسال خیلی رصد می‌شوند، اما بیشتر تیم‌های پایه پولی بسته می‌شوند. در تیم پایه مربی 25 میلیون حقوق می‌گیرد، اما در  تیم‌های بزرگسال مربیان یک میلیارد حقوق می‌گیرند. ما نمی‌توانیم این حرف‌ها را ثابت کنیم و چیزهایی که دیده‌ام را می‌گویم که اغلب نوجوانان با پرداخت پول در تیم‌ها بالا می‌روند. البته در تیم‌هایی مثل پیکان و سایپا این مسائل رعایت می‌شود.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس درباره ماجرای پوشیدن کفش‌های مهدی هاشمی‌نسب و گلایه او از این موضوع توضیح داد: من با استوک‌های مهدی هاشمی‌نسب گل می‌زدم او با استوک‌های من! ماجرا هم از این قرار بود که من چند بازی گل نزده بودم و مهدی پیشنهاد داد کفش‌هایش را بپوشم تا گل بزنم. من هم برایش یک جفت کفش دیگر خریدم.

بزیک درباره آینده برنامه «ستاره ساز» گفت: فصل دوم این مسابقه به سمت حرفه‌ای‌تری می‌رود. ستاره ساز ثابت کرد بچه‌ها دیده می‌شوند و یک ریال هم از کسی گرفته نشد. ما واقعاً استعدادیابی کردیم و بچه‌ها خیلی زیاد بودند. خود من حدود سه چهار هزار ویدئو و از نزدیک هم هزار نفر را در تمرین دیدم.

صادقی: دلالی در فوتبال پایه ایران به شکل عجیبی مطرح است

 

کلیدواژه ها :پول گل گل برنامه پولی
منبع : تسنیم
website tracking