۳۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۵۰

دیدار رشیدیان و رئیس هیات مدیره موسسه مطوفین حجاج ایرانی

رئیس سازمان حج و زیارت طی دیداری با رئیس اداره مطوفین حجاج ایرانی عربستان دیدار و گفتگو کرد.

دیدار رشیدیان ورئیس هیات مدیره موسسه مطوفین حجاج ایرانبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، عصام ازهر رئیس هیات مدیره موسسه مطوفین حجاج ایرانی که به تازگی مسئولیت این موسسه را بعد از رفتن دکتر طلال قطب عهده دار شده است با حضور در محل اسکان علیرضا رشیدیان رئیس سازمان حج و زیارت با وی دیدار و گفتگو کرد.

عصام ازهر در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از اقدامات به عمل آمده واحد‌های مختلف و شرکت‌های تحت پوشش و طرف قرارداد، افزود: در دوره جدید تلاش می‌شود با رویکرد جدید، خدمات بهتر و بیشتری به زائران ایرانی داده شود.

وی عنوان کرد: امسال تدابیر ویژه‌ای برای رفع نواقص و کمبود‌ها در حوزه خدماتی این موسسه بر اساس بررسی عملکرد سال‌های گذشته اندیشیده شده که امید است به بهبود خدمات در سال جاری بیانجامد.

وی همچنین از حضور رئیس سازمان حج و زیارت در سرزمین وحی استقبال کرد و افزود: این زمان فرصتی برای تعاملات بیشتر و بهتر دو جانبه است.

بر اساس قوانین جاری عربستان، خدمات در مشاعرمقدس به حجاج کشور‌های جهان از طریق ۶ موسسه مطفوین که زیر نظر وزارت حج عربستان فعالیت می‌کنند ارائه می‌شود و در این میان یک موسسه به عنوان موسسه مطوفین حجاج ایران خدمات رسانی به حجاج جمهوری اسلامی ایران را ارائه می‌دهد.

کلیدواژه ها :حجاج
منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking