۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۲

محور کندوان دقایقی پیش بازگشایی شد

محور کندوان دقایقی پیش بازگشایی شد
رئیس پلیس راه مازندران از بازگشایی محور کندوان دقایقی پیش با توجه به کاهش بار ترافیکی در این محور خبر داد.

سرهنگ قدمی رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری، به انسداد موقت محور کندوان برای تخلیه بار ترافیکی این محور در حوزه استان البرز از ساعت ۲۰:۳۰ امشب اشاره کرد و گفت: محور کندوان دقایقی پیش با توجه به کاهش بار ترافیکی بازگشایی شد.

به گفته وی  این محور تا ساعت ۲ بامداد فردا شنبه ۲۹ تیرماه از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.

وی افزود: با بیان اینکه رفت و آمد همه تریلر‌ها از جاده هراز ممنوع است، افزود: آمد وشد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ صبح امروز تا ساعت ۲۴ امشب از جاده هراز ممنوع است.

سرهنگ علیرضا قدمی گفت: به همین منظور تردد انواع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک تا ساعت ۶ صبح روز شنبه از جاده‌های کرج- چالوس، هراز، سوادکوه و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه جاده چالوس، هراز، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.

کلیدواژه ها :طرح ترافیک
منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking