۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۳

کندوان مسدود شد

کندوان مسدود شد
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، علیرضا قدمی امروز در گفتگویی، اظهار کرد: از روز چهارشنبه شاهد افزایش حجم ورودی خودرو‌ها در محور‌های مازندران بودیم که به همان نسبت بار خروجی خودرو‌ها در محور‌های استان افزایش یافت. وی با اشاره به یک‌طرفه شدن محور کندوان، افزود: همچنین بحث محدودیت ترافیکی مقطعی در محور کیاسر نیز در دستور کار قرار دارد. رئیس پلیس راه مازندران با اعلام انسداد محور کندوان، اضافه کرد: این محدودیت از ساعت ۲۰:۳۰ امشب تا اطلاع ثانوی اعمال شده است. این مسؤول تصریح کرد: انسداد محور کندوان در استان‌های مازندران و البرز به‌دلیل تخلیه بار ترافیکی تا اطلاع بعدی خواهد بود. قدمی در پایان گفت: مسیر جایگزین محور‌های هراز و رشت قزوین خواهد بود. منبع: فارس

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، علیرضا قدمی امروز در گفتگویی، اظهار کرد: از روز چهارشنبه شاهد افزایش حجم ورودی خودرو‌ها در محور‌های مازندران بودیم که به همان نسبت بار خروجی خودرو‌ها در محور‌های استان افزایش یافت.

وی با اشاره به یک‌طرفه شدن محور کندوان، افزود: همچنین بحث محدودیت ترافیکی مقطعی در محور کیاسر نیز در دستور کار قرار دارد.

رئیس پلیس راه مازندران با اعلام انسداد محور کندوان، اضافه کرد: این محدودیت از ساعت ۲۰:۳۰ امشب تا اطلاع ثانوی اعمال شده است.

این مسؤول تصریح کرد: انسداد محور کندوان در استان‌های مازندران و البرز به‌دلیل تخلیه بار ترافیکی تا اطلاع بعدی خواهد بود.

قدمی در پایان گفت: مسیر جایگزین محور‌های هراز و رشت قزوین خواهد بود.

منبع: فارس

کلیدواژه ها :طرح ترافیک
منبع : خبرگزاری دانشجو

پربازدیدترین امروز

website tracking