۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۷

پایان رقابت های انتخابی تیم اسکیت سرعت پسران کرمان

پایان رقابت های انتخابی تیم اسکیت سرعت پسران کرمان
‍ مسابقات انتخابی تیم اسکیت ‌سرعت پسران استان کرمان به منظور حضور در المپیاد استعداد‌های برتر کشور با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد.

امیررضا آشورماهانی، رئیس هیئت اسکیت استان کرمان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، گفت: مسابقات انتخابی تیم اسکیت ‌سرعت پسران استان کرمان در محل پیست اسکیت پارک جنگلی کرمان با حضور متولدان سال‌های ۱۳۸۲ تا ۱۳۸۶ برگزار شد تا نفرات برتر بر اساس اعلام کمیته فنی تعیین و معرفی شوند.

وی به نتایح اولیه این رقابت ها اشاره کرد و افزود: در پایان نتایج زیر حاصل شد:

رده‌سنی‌۱۳۸۲

ماده ۳۰۰ متر

مقام اول: امیرحسین محمود زاده

مقام دوم: ابوالفضل کیان پور

مقام سوم: مهرشاد بیگلری

ماده ۱۰۰۰ متر

مقام اول: امیرحسین محمود زاده

مقام دوم: ابوالفضل کیان پور

مقام سوم: مهرشاد بیگلری

رده‌سنی۱۳۸۳

ماده ۳۰۰ متر

مقام اول: محمدحسین جهانی مقدم

مقام دوم: امیررضا کارآموزیان

مقام سوم: ابوالفضل دیانی

ماده ۱۰۰۰ متر

مقام اول: محمدحسین جهانی مقدم

مقام دوم: مهدی خواجویی پور

مقام سوم: امیررضا کارآموزیان

رده‌سنی۱۳۸۴

ماده ۲۰۰ متر

مقام اول: طه فتح آبادی

مقام دوم: مهدی اماندادی

مقام سوم: وحید ربانی

ماده ۵۰۰ متر

مقام اول: طه فتح آبادی

مقام دوم: مهدی اماندادی

مقام سوم: وحید ربانی

رده‌سنی۱۳۸۵

ماده ۲۰۰ متر

مقام اول: امید پردلی

مقام دوم: مهدی خلیلی

مقام سوم: مرتضی گنجی پور

ماده ۵۰۰ متر

مقام اول: امید پردلی

مقام دوم: مرتضی گنجی پور

مقام سوم: مهدی خلیلی

رده‌سنی۱۳۸۶

ماده ۲۰۰ متر

مقام اول: علی عرشیا مظفری

مقام دوم: بهنام شاه محمدی

مقام سوم: جواد کریمی

ماده ۵۰۰ متر

مقام اول: بهنام شاه محمدی

مقام دوم: علی عرشیا مظفری

مقام سوم: جواد کریمی

آشورماهانی تصریح کرد: به زودی نفرات منتخب به همراه مربیانشان برای حضور در نشست هماهنگی مشخص و اعلام خواهند شد.

وی با اعلام اینکه قرار است تیم منتخب استان کرمان در المپیاد استعدادهای برتر اسکیت کشور حضور یابد، یادآور شد: دومین دوره المپیاد استعداد‌های برتر اسکیت کشور در بخش پسران ۲ تا ۵ شهریور ماه به میزبانی تهران برگزار می شود.

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking