۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۴۴

تیموری: بدنم تحت فشار بود؛ توانایی من بیشتر از مبارزه‌ای بود که با کشتی‌گیر آمریکایی داشتم

مدعی وزن 79 کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد گفت: در مصاف با حریف آمریکایی اصلا از خودم راضی نبودم چون می‌دانم توانایی و قابلیت من خیلی بیشتر از چیزی بود که در این کشتی از خود نشان دادم.
- اخبار ورزشی -

بهمن تیموری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد عملکردش در جام بین‌المللی یاشاردوغو اظهار داشت: این رقابت‌ها جزو سیستم رنکینگ اتحادیه جهانی بود، دور اول با قرعه استراحت مواجه شدم و بعد از آن با کشتی‌گیر ترکیه کشتی گرفتم. مبارزه بعدی‌ام با حریف آمریکایی بود، اصلا از خودم راضی نبودم چون می‌دانم توانایی و قابلیت من خیلی بیشتر از چیزی بود که در این کشتی از خود نشان دادم.

وی ادامه داد: کشتی آخرم را هم با حریف آذربایجانی که قهرمان جوانان جهان بود گرفتم و 7-3 بردم. امیدوارم از شکستی که در این تورنمنت داشتم بیشترین درس را برای مسابقات جهانی گرفته باشم تا اگر ملی‌پوش شدم، بتوانم آنجا بهترین عملکرد را داشته باشم.

دارنده مدال برنز جام بین‌المللی یاشاردوغو درخصوص حریفان جهانی‌اش نیز تصریح کرد: اغلب حریفانم به ترکیه آمده بودند. من تلاشم را می‌کنم تا اگر عضو تیم ملی شدم، بهترین کشتی‌ها را بگیرم. شاید این باخت برایم یک تلنگر و لازم بود. یکی از دلایل باخت، این بود که بدنم تحت فشار تمرینی قرار داشت، اردوهای سنگینی را اخیرا پشت سر گذاشته بودیم. به لحاظ بدنی کم نیاوردم اما بدنم تحت فشار بود.

نصیرزاده: چیدمان مجمع انتخاباتی فدراسیون کشتی مهندسی شده بود/ شکایت نخواهم کردکاوه: خروجی انتخابات فدراسیون کشتی خوب بود/ از اهالی کشتی تشکر می‌کنم

 

منبع : تسنیم
website tracking