۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۴۴

بگوویچ: بحث تاریخ شروع لیگ، تمرکز ما را به‌هم ریخته است/ گل‌گهر زنگ تفریح رقیبان نیست

وینکو بگوویچ، سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان تأکید کرد که مشخص نشدن زمان شروع مسابقات لیگ برتر، تمرکز آنها را تا حدودی به‌هم ریخته است.
- اخبار ورزشی -

وینکو بگوویچ در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد آخرین وضعیت تیم گل‌گهر اظهار داشت: تیم ما شرایط خوبی دارد و در این مدت تمرینات پرفشاری را هم پشت سر گذاشتیم. بازی‌های دوستانه هم به ما کمک می‌کند تا بازیکنان بیشتر با یکدیگر هماهنگ شوند. به‌هرحال برای فصل جدید لیگ برتر تغییراتی در تیم ما صورت گرفت و تیم نیاز به زمان دارد تا به هماهنگی کامل برسد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا از عملکرد باشگاه گل‌گهر در فصل نقل‌وانتقالات رضایت دارد یا خیر، بیان کرد: باشگاه نهایت تلاش خود را انجام داد تا بازیکنان موردنظرمان را جذب کنیم. ما سعی کردیم براساس نیازها و شرایط مالی خودمان، بازیکنان باکیفیتی بگیریم، البته هنوز لیست خریدهای گل‌گهر تکمیل نشده است و در پست دفاع میانی، هافبک بازیساز و مهاجم نیاز به جذب بازیکن داریم که احتمالاً روی نفرات خارجی به نتیجه خواهیم رسید.

بگوویچ در ارتباط با این موضوع که آیا آنها می‌توانند در اولین سال حضورشان در لیگ برتر نتایج خوبی بگیرند، تصریح کرد: مسئله مهم این است که در اولین سال بتوانیم ثبات داشته باشیم و در لیگ برتر بمانیم. تمام تلاش ما این است که یک تیم شایسته و خوب را آماده مسابقات کنیم و مطمئن باشید که تیم من زنگ تفریح رقیبان نیست. با شروع مسابقات لیگ برتر نشان خواهیم داد که تیم پرقدرتی هستیم.

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر در واکنش به مشخص نشدن تاریخ شروع لیگ برتر گفت: این موضوع تمرکز ما را تا حدودی به‌هم ریخته است. تاریخ شروع مسابقات موضوعی نیست که بخواهد برای تیم‌ها چالش ایجاد کند. اگر هم قرار است تأخیری ایجاد شود، باید این موضوع خیلی شفاف به باشگا‌ها اعلام شود. من یک مربی هستم و باید بدانم روند تمرینات را بر چه اساسی جلو ببریم. امیدوارم خیلی زود این مشکل برطرف شود.

بازسازی ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان برای میزبانی از گل‌گهری‌ها در لیگ برتر + تصاویر

 

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking