۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۴۴

نشست هم‌اندیشی احزاب، تشکل‌ها و فعالان سیاسی و رسانه‌ای با سخنگوی دولت در زاهدان به روایت تصویر

نشست هم‌اندیشی نمایندگان احزاب، تشکل‌ها، دانشگاهیان و فعالان سیاسی و رسانه‌ای سیستان و بلوچستان با سخنگوی دولت در استانداری این استان برگزار شد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان، علی ربیعی سخنگوی دولت و رئیس هیئت مدیره صندوق کارآفرینی امید و اصغر نوراله‌زاده مدیرعامل این صندوق به منظور افتتاح چندین طرح به منطقه سیستان سفر کردند که پس از غبارروبی یادمان شهدای تاسوکی سالن آمفی‌تئاتر شهر سوخته با حضور آن‌ها افتتاح شد.

افتتاح طرح پرورش و سم‌گیری عقرب در شهرک میر شهرستان هامون، بازدید از طرح‌های مشاغل خانگی در روستای شهرک میر، افتتاح مجتمع پرورش دام سنگین در روستای گلخانی نیمروز، افتتاح کارگاه ام دی اف در روستای چرک، حضور در شورای اداری زابل،کلنگ‌زنی پروژه مجتمع فرهنگی، رفاهی و گردشگری در روستای میرآباد زابل و حضور در نشست هم‌اندیشی نمایندگان احزاب، تشکل‌ها، دانشگاهیان و فعالان سیاسی و رسانه‌ای از جمله برنامه‌های سفر این هیئت به سیستان و بلوچستان بوده است.

سخنگوی دولت: خودم را سیستانی و بلوچستانی می‌دانم و مشکلات استان را پیگیری می‌کنمربیعی: فروش نفت را به بیشتر از دوره قبلی تحریم رساندیم/ صداوسیما درباره "گاندو" همه‌چیز را پخش کندایران گام دوم را برداشت/ ربیعی: از امروز بالای 3.67 درصد غنی‌سازی می‌کنیم

منبع : تسنیم
website tracking