۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۳۶

معاون رییس جمهوری در مسجدسلیمان:

مسجدسلیمانی‌ها نگران خسارت‌های زلزله نباشند

معاون پالمانی رییس جمهوری گفت: مسجدسلیمانی‌ها نگران خسارت‌های زلزله نباشند، چراکه تمام خسارت‌های وارده شده پرداخت خواهد شد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس‌جمهوری روز جمعه در حاشیه بازدید از مناطق زلزله‌زده شهرستان مسجدسلیمان در جمع خبرنگاران گفت: دولت با تمام ظرفیت در کنار مردم مسجدسلیمان ایستاده است و تمامی خسارت‌های وارد شده به منازل آن‌ها پرداخت می‌گردد.

وی به ارزیابی و برآورد خسارت‌های وارده به مردم مناطق مختلف این شهرستان اشاره کردو اظهار داشت: تا هفته آینده برآورد خسارت‌ها نهایی می‌شود.

امیری تصریح کرد: مردم در زمینه جبران خسارت‌ها نگرانی نداشته باشند، چراکه دولت با تمام ظرفیت در کنار مردم آسیب دیده ایستاده است.

معاون پارلمانی رئیس جمهوری اذعان داشت: در این سفر از مناطق مختلف این شهرستان بازدید به عمل آمد و در خصوص مسائل و مشکلات مردم منطقه با آن‌ها گفتگو کردیم.

این مقام مسئول در ادامه افزود: روز شنبه مسائل و مشکلات مناطق آسیب دیده مسجد سلیمان را در هیأت دولت مطرح می‌کنیم و مردم مسجد سلیمان مطمئن باشند که دولت در کنار آن‌ها تا آخرین روز‌ها خواهد ایستاد.

حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهوری روز جمعه از مناطق زلزله‌زده شهرستان مسجدسلیمان بازدید کرده و در گفتگو با اهالی مناطق مسائل و مشکلات آن‌ها را بررسی کرد.

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking