۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۰۴

مرزبانان ناجا با حفظ ایمان راه تجاوز به مرز‌های کشور را بستند

مرزبانان ناجا با حفظ ایمان راه تجاوز به مرز‌های کشور را بستند
فرمانده مرزبانی ناجا گفت: مرزبانان با حفظ ایمان، انضباط، آگاهی و اقتدار در برابر تهدیدات دشمن ایستاده و راه هر تجاوز به مرز‌های کشور را بسته است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری  ،  سردار قاسم رضایی فرمانده مرزبانی ناجا پنجشنبه شب در مراسم دومین سالگرد شهید مدافع وطن سردار صادقی‌فرد، گفت: مرزبانان با حفظ ایمان، انضباط، آگاهی و اقتدار در برابر تهدیدات دشمن ایستاده و راه هر تجاوز به مرز‌های کشور را بسته است.

وی از شهدا به عنوان پرچمداران آسمانی جهاد و مبارزه برای حفظ و بقاء امنیت ایران اسلامی یاد کردو افزود: این شهیدانی که اکنون و در جوار رحمت بی منتهای الهی آرام گرفته‌اند بهترین الگو برای خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

فرمانده مرزبانی ناجا گفت: شهدا خالصانه با روح بلند و معنوی خود با خدا معامله کردند و از تعلق مادی دنیا رهایی جستند و در بارگاه حضرت حق زنده هستند و ارتزاق می‌کنند.

سردار رضایی افزود: در زمان دفاع مقدس خانواده‌های این مرز و بوم اگر فرزندشان به درجه شهادت نمی‌رسید؛ خود را از کاروان انقلابیون عقب افتاده می‌دانست و نسبت به این موضوع با اعتقاد راسخ پایبند بودند و در ۸ سال جنگ نابرابر پیروزی‌های بزرگی را به دست آوردند.

وی گفت: در کلام الهی قرآن و در احادیث بسیاری، پیرامون درجه شهادت و شهیدان مطالب بسیار زیادی بیان شده است که معروف‌ترین آن این است که شهدا زنده هستند و در نزد پروردگار خود روزی می‌خورند.

فرمانده مرزبانی ناجا با تاکید بر علوی بودن این استان با تقدیم بیش از ۱۰ هزار و ۴۰۰ شهید دفاع از حرم و حریم و بیش از ۴۵ شهید مدافع حرم این توفیقات بزرگ اسلامی را به خانواده‌های معظم شهدای این استان و سایر مرزنشینان سلحشور خطه شمال کشور تبریک عرض کرد.

سردار رضایی از مرزبانان ناجا به عنوان نیرو‌های انقلابی یاد کرد و گفت: مرزبانان با حفظ ایمان، انضباط، آگاهی و اقتدار در برابر تهدیدات دشمن ایستاده و راه هر تجاوز به مرز‌های کشور را بسته است.

فرمانده مرزبانی ناجا از شهدا به عنوان سرمایه‌های جاویدان ایران اسلامی یاد کرد و گفت: شهدا با نثار خون‌های پاک خود نهال انقلاب را تناور کرده و دست بیگانگان را از این کشور کوتاه کرده اند.

وی با بیان اینکه شهیدان با فراغ بال و آرامش خاطر به استقبال شهادت رفتند و شهد شیرین آن را نوشیدند، این سرافرازان را نماد پایمردی، ایثار و از خودگذشتگی خواند و اظهار داشت: شهدا بهترین الگو برای جامعه اسلامی ما به شمار می‌روند و باید همواره راه آنان را ادامه دهیم تا به سعادت و خوشبختی دست پیدا کنیم.

وی همچنین خانواده شهداء را مظهر صبر و تجلی شکیبایی و فضیلت دانست و افزود: امنیت و آرامش جامعه اسلامی مدیون خون شهداء و از خود گذشتگی خانواده‌های آنان است که بدون شک از میهمانان سفره عبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایشان خواهند بود.

وی استقامت و جان فشانی شهدا را عامل ابر قدرت اعتقادی و نظامی بودن ایران دانست و تاکید کرد: ایمان به خدا رمز شهادت در راه اوست و شهیدان ما به حقیقت مظهر اقتدار ایران اسلامی هستند.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking