۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۰۳

صعود تیم ملی والیبال بانوان ایران به فینال تورنمنت کرواسی

صعود تیم ملی والیبال بانوان ایران به فینال تورنمنت کرواسی
تیم ملی بانوان ایران با کسب پیروزی ۳ بر یک برابر بیجینگ چین به فینال تورنمنت کرواسی صعود کرد.

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از سایت فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال بانوان ایران با کسب پیروزی ۳ بر یک برابر بیجینگ چین به فینال تورنمنت کرواسی صعود کرد.

بانوان ایران هر چند در ست اول با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ برابر حریف شکست خوردند، اما در ست‌های بعدی با نتایج ۲۵ بر ۲۲، ۲۹ بر ۲۷ و ۲۶ بر ۲۴ به پیروزی رسیدند تا به این ترتیب راهی دیدار فینال شوند.

تیم ایران در کشور اسلوونی برابر این تیم به میدان رفت، اما شکست خورد. جواد مهرگان مشاورفنی تیم ملی بانوان در این باره گفت: مهم‌تر از کسب پیروزی برای ما این بود که توانستیم اهداف خود را در زمین پیاده کنیم و این موضوع یک گام ما را به آمادگی مورد نظر برای حضور کره جنوبی نزدیک‌تر کرد. می‌خواهیم بازیکنان مسیر پیشرفت خود را ادامه دهند و فکر می‌کنم این تورنمنت و این دیدار‌ها به ما کمک کرد و بازیکنان یاد گرفتند باید سر سخت بازی کنند و پا پس نکشند و برابر یک تیم حرفه‌ای تاکتیک‌های والیبال را به درستی اجرا کردیم. فردا برابر یک تیم بسیار خوب دانشگاهی آمریکا بازی داریم که سرمربی آن‌ها در المپیک ۲۰۰۰ حضور داشته است. این فرصت را داریم تا از این تیم چیز‌های خوبی یاد بگیریم و این دیدار هم به پیشرفت ما کمک می‌کند.

بیشتر بخوانید:

اردوی آماده‌سازی تیم ملی والیبال بانوان در اسلوونی

زمان اعزام تیم ملی والیبال بانوان به اسلوونی مشخص شد

مهرگان: تیم ملی والیبال شانس روی سکو رفتن دارد/ ثبات رمز موفقیت تیم ملی بود

کلیدواژه ها :والیبال
منبع : باشگاه خبرنگاران
website tracking