۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۴۹

کتاب صوتی شهید مدافع «حامد جوانی» تولید می‌شود

کتاب صوتی شهید مدافع «حامد جوانی» تولید می‌شود
گروه فرهنگی - مسئول سازمان بسیج هنرمندان آذربایجان شرقی گفت: کتاب صوتی خاطرات شهید «حامد جوانی» با عنوان «شبیه خودش» برای ماندگاری خاطرات این شهید مدافع حرم در تبریز تولید و عرضه می‌شود.

کتاب صوتی شهید مدافع «حامد جوانی» تولید می‌شودبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، حامد شب خیز، مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان روز پنجشتبه 27 تیرماه گفت: کتاب صوتی خاطرات شهید «حامد جوانی» با عنوان «شبیه خودش» برای ماندگاری خاطرات این شهید مدافع حرم در تبریز تولید و عرضه می‌شود.

وی افزود: این اثر چهارمین کتاب صوتی تولید شده بسیج هنرمندان و دومین کتاب در زمینه شهدای مدافع حرم استان است.

وی اضافه کرد: کتاب «شبیه خودش» را حسین شرفخانلو نوشته شده و به کارگردانی مهدی لطفی آزاد و هنرمندی تعدادی از گویندگان و صدا پیشگان به صورت کتاب صوتی روانه بازار می‌شود.

شب خیز ادامه داد: سازمان بسیج هنرمندان استان در نظر دارد کتاب‌هایی را که با موضوع شهدای مدافع حرم استان به چاپ رسیده، به کتاب صوتی تبدیل کند.

مسئول سازمان بسیج هنرمندان آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: یش از این نیز کتاب صوتی «مرغ سحر» با موضوع زندگی نامه و خاطرات مجاهد جبهه مقاومت اسلامی و مدافع حرم شهید «صادق عدالت اکبری» مشهور به «کمیل» از سوی بسیج هنرمندان آذربایجان شرقی در تبریز تولید شده است.

انتهای پیام

منبع : خبرگزاری قرآن
website tracking