۲۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۴

استاندار اردبیل:

صنعتگران، تحریم دشمنان را بی اثر می کنند/ همایش مدیران بانک ها در اردبیل برگزار می شود

استاندار اردبیل با بیان اینکه تکمیل و بهره برداری از پروژه های صنعتی و اقتصادی تحریم های دشمنان را بی اثر می کند، گفت: تحریم های ظالمانه دشمن نمی تواند به اراده آهنین صنعتگران و سرمایه گذاران در راستای ایجاد اشتغال و رونق تولید در استان اردبیل اثر بگذارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  سبلان‌ما، بعد از ظهر امروز مراسم بزرگداشت روز ملی صنعت، معدن و تجارت با سخنرانی اکبر بهنام جو استاندار اردبیل در سالن همایش های اتاق بازرگانی اردبیل برگزار شد.

بهنام جو در این مراسم با بیان اینکه تکمیل و بهره برداری از پروژه های صنعتی و اقتصادی تحریم های دشمنان را بی اثر می کند، گفت: تحریم های ظالمانه دشمن و ایجاد نا امنی اقتصادی در جامعه نمی تواند به اراده آهنین صنعتگران و سرمایه گذاران در راستای ایجاد اشتغال و رونق تولید در استان اردبیل اثر بگذارد.

استاندار اردبیل از برگزاری همایش مدیران بانک ها در اردبیل خبر داد و افزود: این همایش با محوریت بانک ملی و مشارکت بانک های خصوصی که با حضور نماینده سازمان مدیریت برنامه و بودجه کشور برگزار می شود برای استان اردبیل فرصت استثنایی خلق می کند.

استاندار اردبیل اشتغال در حوزه صنعت را پایدار و دائمی بر شمرد و گفت؛در بخش کشاورزی و گردشگری بطور معمول اشتغال فصلی است اما صنعت در تمام فصول جریان دارد.
 حسین پیرموذن رییس اتاق بازرگانی، رامین صادقی رییس سازمان صمت و ولی ملکی عضو کمیسیون صنایع مجلس در این مراسم به بیان دیدگاه های خود پرداختند .

در پایان از ۸ سرمایه گذار و صنعتگر که بیشترین سرمایه گذاری را در ایجاد اشتغال و رونق تولیدات داخلی هزینه کرده بودند با اعطای تندیس و لوح سپاس تجلیل شدند.

 

کلیدواژه ها :بانک
منبع : دانا
website tracking