۲۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۴۹

آزمون سنجش مهارت نیروی کار 62 حرفه در خراسان‌جنوبی برگزار شد

آزمون سنجش مهارت نیروی کار 62 حرفه در خراسان‌جنوبی برگزار شد
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای خراسان جنوبی از برگزاری آزمون سنجش مهارت
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، حسین خوش‌آیند صبح امروز در بازدید از حوزه آزمون سنجش مهارت شهرستان بیرجند اظهار داشت: دومین مرحله آزمون هماهنگ سال 98 پایان دوره کارآموزان مراکز دولتی و آموزشگاه‌های آزاد امروز پنج شنبه در 10 حوزه امتحانی شهرستان‌های بیرجند، قائن، اسدیه، فردوس، نهبندان، طبس، سربیشه، خوسف، سرایان و بشرویه در مجموع برای 62 حرفه برگزار می‌شود که متقاضیان با مراجعه به مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای می‌توانند نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام کنند. 

وی گفت: سومین مرحله آزمون هماهنگ سنجش مهارت پایان دوره کارآموزان مراکز دولتی و آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای در سال 1398 نیز به صورت هماهنگ صبح امروز در تمام حوزه‌های آزمون برگزار شد.

طرح مهارت آموزی در محیط واقعی کار در ایلام دنبال می‌شودمرکزی| بیش از 12000 دانش‌آموزش در قالب طرح مهارت آموزی آموزش دیدندپایش مهارت آموزی نیاز اصلی سامان بخشی به کارجویان آذربایجان غربی است

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بیان کرد: یک هزار و 137  نفر در  دومین مرحله آزمون هماهنگ سنجش مهارت پایان دوره کارآموزان مراکز دولتی و آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای در سال 1398 در 62 حرفه ثبت نام کردند که از این تعداد 749 نفر مرد و 388 نفر زن هستند و تمهیدات لازم برای شرکت این متقاضیان در آزمون فراهم شده است.

خوش‌آیند تصریح کرد: نتایج این مرحله از آزمون‌ها تا چهارشنبه 3 مرداد ماه اعلام می‌شود و داوطلبان جهت آگاهی از نتیجه آزمون می‌توانند به مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای که در آن آموزش دیده‌اند مراجعه کنند.

وی افزود: افرادی که موفق به کسب نمره قبولی در آزمون کتبی شوند براساس برنامه زمانبندی اعلام شده از سوی اداره سنجش و ارزشیابی مهارت نیروی کار  استان برای شرکت در آزمون عملی باید به حوزه‌های تعیین شده مراجعه کنند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان در زمینه مراحل اجرای آزمون‌‌های سنجش مهارت گفت: هر آزمون شامل دو مرحله کتبی و عملی است و داوطلبان پس از شرکت در آزمون کتبی و کسب نمره قبولی براساس برنامه زمانبندی برای شرکت در آزمون عملی باید به حوزه‌های تعیین شده مراجعه کنند.

کلیدواژه ها :کتب
منبع : تسنیم

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking