۲۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۵۲

بسته اخبار حوادث امروز ۲۶ تیرماه ۹۸:

از جمع آوری ۷ معتاد تا اعزام تیم امداد و نجات استان جهت جستجوی مرد گم شده در روستای خوسف بافق

مهم‌ترین حوادث امروز چهارشنبه ۲۶ تیرماه سال ۹۸ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد ، سرهنگ محمد کمالی فرمانده انتظامی شهرستان بافق گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان بافق با اطلاع از خرید و فروش موادمخدر در یکی از مناطق شهر بافق، بلافاصله جهت بررسی موضوع اقدام کردند.

وی افزود: با بررسی‌های انجام شده و شناسایی محل و همچنین هماهنگی با مقام قضایی، ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر با همکاری ماموران یگان امداد شهرستان به آدرس مذکور اعزام و پس از وارد شدن به منزل، در بازرسی مقادیری جزئی موادمخدر از نوع حشیش کشف و ۷ نفر را که همگی در حال استعمال موادمخدر بودند دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی بافق تصریح کرد: با انتقال متهمان به یگان انتظامی و تشکیل و تکمیل پرونده همگی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شدند.

سرباز وظیفه پلیس بافق غریق نجات دختر ۱۵ ساله شد

سرباز وظیفه پلیس بافق که در حال گشت زنی در پارک تفریحی آهنشهر بود ناگهان متوجه غرق شدن دختر ۱۵ ساله‌ای در دریاچه پارک می‌شود.

بر این اساس سرباز وظیفه شناس به سرعت داخل دریاچه شده و دختر ۱۵ ساله را از مرگ نجات می‌دهد.

این دختر نوجوان به علت نامعلومی در دریاچه افتاده بود که با سرعت عمل سرباز وظیفه شناس از مرگ رهایی یافت.

 امداد و نجات هلال احمر استان در جستجوی مرد گم شده در روستای خوسف بافق

در پی مفقودی یک مرد ۵۲ ساله در روستای خوسف بافق و درخواست فرماندار این شهرستان از مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان، تیم خبره مجهز به تجهیزات و امکانات کامل و سگ‌های زنده یاب به منطقه اعزام و ظرف حداکثر ۲ ساعت آینده کار خود را در حوالی خوسف و حتی مراتع و عرصه‌های دوردست شروع می‌کنند.

همچنین از زمان اطلاع به دستگاه‌های امدادی شهرستان از جمله هلال احمر، تا کنون حدود ۶۰ نفر از نیرو‌های امدادگر هلال احمر، بسیج و انتظامی مشغول گشت زنی و ردیایی در منطقه هستند، ولی متاسفانه تاکنون نتیجه‌ای در بر نداشته است.

لازم به توضیح است :که شخص مورد نظر، دو شب پیش از منزل خود در روستای خوسف خارج شده و هنوز بازنگشته است.

کلیدواژه ها :معتاد موادمخدر بافق
منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking