۲۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۴۸

رئیس سازمان بسیج: برای اعتلای بسیج ‌برنامه‌های ‌متنوعی ‌تعریف کرده‌ایم/ معرفی پایگاه‌های نخبه و برتر به جامعه

رئیس سازمان بسیج: برای اعتلای بسیج ‌برنامه‌های ‌متنوعی ‌تعریف کرده‌ایم/ معرفی پایگاه‌های نخبه و برتر به جامعه
گروه استان‌ها ـ رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: طرح اسوه یکی از طرح‌های جامع بسیج است که پایگاه‌های نخبه و برتر را از طریق رسانه‌های مختلف به عنوان یک الگوی مناسبت در جامعه معرفی خواهد کرد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، سردار غلامرضا سلیمانی صبح امروز در دیدار با بسیجیان پایگاه نخبه مقاومت بسیج شهید اصغر صبور مسجد قدس اردبیل  اظهار داشت: زیارت بسیجیان پایگاه‌های مقاومت یک فرصت مغتنم و یک دستاورد معنوی است.

وی افزود: ایران زمانی در اداره مستشاری آمریکایی‌ها بود و ملت ما هیچ حقی برای تولیت ‌ایران نداشتند اما امام خمینی (ره) با تکیه بر نیروی الهی و معنوی و نیز تکیه بر ملت ایران نظام سلطه پهلوی را ساقط کردند، نظامی که اجازه داده بود بیش از 60 هزار مستشار آمریکایی در ایرن و امور‌ کشوری ما دخالت داشته باشد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امام خمینی(ره) مردم را مسلحانه به مقابله با نظام سلطه نفرستاد؛ ایشان با عملیات مسلحانه موافقت نداشتند و این یعنی تولید یک قدرت جدید قدرتی که اراده خداوند نقش مهمی داشت.

فرمانده سپاه ‌اردبیل: مجمع بسیج ‌سیاسی نیسترئیس سازمان بسیج با خانواده شهید آقایی در اردبیل دیدار کردحضور رئیس سازمان بسیج در گلزار شهدای اردبیل+تصاویر

سلیمانی انقلاب را یک حرکت و موهبت الهی دانست و بیان کرد: تمام مبارزه‌ها و مجاهدت‌هایی که در راه انقلاب انجام شده باز به عظمت نظام جمهوری اسلامی نخواهد رسید چرا که عظمت و شان نظام مقدس جمهوری اسلامی خیلی بالاتر از تمامی مبارزات و مجاهدات است.

وی تصریح کرد: بسیج یکی از دستاورد‌های جمهوری اسلامی است و به بدنه نظام جمهوری اسلامی ایران تنیده شده است، بنابراین مهمترین رکن بسیج پایگاه مقاومت محلی برادر و خواهر است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین بیان کرد: پایگاه‌ها مرکز جوشش جوانان انقلابی و مومن است و در همه جنبه‌ها به نیاز‌های کشور می‌تواند جوابگو باشد.

سلیمانی افزود: ما دوست داریم بیشتر پایگاه‌ها در تراز پایگاه شهید اصغر صبور اردبیل باشد و در آینده نیز برای اعتلای بسیج در پایگاه‌ها برنامه‌های متعدد و متنوعی را تعریف کردیم که بسیجیان در اجرایی کردن این برنامه‌ها ما را به نحو احسن یاری می‌کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: طرح اسوه یکی از طرح‌های جامع بسیج است که پایگاه‌های نخبه و برتر را از طریق رسانه‌های مختلف به عنوان یک الگوی مناسبت در جامعه معرفی خواهد کرد.

حسین میراضی، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید اصغر صبور نیز در این دیدار اظهار کرد: بسیجیان این پایگاه آمادگی لازم را در خصوص برگزاری اردو‌های جهادی داشته و می‌توانند در تمامی حوزه به ویژه در حوزه‌های فرهنگی در خدمت مردم استان اردبیل باشند.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking