۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۴۳

دستگیری یکی از اراذل متواری پایتخت +جزئیات

دستگیری یکی از اراذل متواری پایتخت +جزئیات
رئیس پلیس امنیت تهران جزئیات دستگیری یکی از اراذل و اوباش متواری پایتخت را تشریح کرد.

به گزارش مشرق، سردار علی ذوالقدری رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ در نشست خبری با اصحاب رسانه به دستگیری یکی از اراذل و اوباش متواری شده اشاره کرد و گفت: چندی پیش یکی از اراذل که اقدام به قدرت‌نمایی می‌کرد با شرب خمر در جنوب غربی تهران در خیابان فلاح کسبه محل و دست‌فروشان و غرفه‌داران حمله کرده و اقدام به تخریب غرفه و محل کسب آنها کرد. 

بیشتر بخوانید جزئیات دستگیری «غول» پایتخت

رئیس پلیس امنیت تهران تصریح کرد: این فرد با 4-3 نفر به این غرفه‌داران حمله و با قمه یک نفر را از ناحیه سر و دست مجروح کرده که پرونده به پلیس امنیت ارجاع می‌شود. 

وی افزود: در بررسی‌های اولیه متهم شناسایی شد و مشخص شد که دارای 8 فقره سابقه در بحث قدرت‌نمایی، نزاع دسته‌جمعی و فردی، نزاع با سلاح، تصرف عدوانی، شرب خمر، استعمال و فروش مواد مخدر و اخلال در نظم عمومی و سرقت درون خودرو داشته است. 

سردار ذوالقدری تصریح کرد: با بررسی‌های اطلاعاتی مخفیگاه این فرد مشخص شد اما این فرد که در بحث خرید و فروش مواد مخدر فعالیت داشت مرتبا جای خود را عوض می‌کرد تا اینکه نهایتا مخفیگاهش در غرب مشخص و شناسایی و دستگیر شد و با حضور شاکیان با قرار بازداشت روانه زندان شد. 

سردار ذوالقدری به کشف 12.5 کیلو تریاک از مخفیگاه این فرد و مشروبات الکلی خارجی و دو قمه که در دیوار منزل جاسازی کرده بود پرداخت و در پاسخ به پرسش فارس گفت: این متهم چو ن قبلا سابقه‌دار بود از یک ماه قبل متواری شده بود.

منبع : مشرق

پربازدیدترین امروز

website tracking