۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۵۶

اردوغان:

اس ۴۰۰ در سال ۲۰۲۰ عملیاتی می‌شود

اس ۴۰۰ در سال ۲۰۲۰ عملیاتی می‌شود
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری دانشجو به نقل از آناتولی، رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه طی سخنانی در مراسم بزرگداشت ۱۵ جولای،

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری دانشجو به نقل از آناتولی، رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه طی سخنانی در مراسم بزرگداشت ۱۵ جولای، «روز دموکراسی و اتحاد ملی» در فرودگاه آتاترک استانبول با بیان اینکه تا زمانی که ما از ایمان، تاریخ و فرهنگ خود حفاظت کنیم هیچکس نخواهد توانست به میهن و ملت ما آسیبی وارد کند، به ورود سامانه موشکی اس ۴۰۰ به کشور اشاره کرد و گفت: تمامی اس-۴۰۰‌ها در آوریل ۲۰۲۰ آماده استفاده خواهند بود.

وی افزود: کسانی که فکر می‌کنند با شبکه خائنی که تشکیل داده‌اند می‌توانند ملت ما را به اسارت بگیرند، بار دیگر مانند تمام عبرت‌های تاریخی شکست خورده و درس گرفتند. شب ۱۵ جولای خواستند ترکیه را غرق تاریکی کنند، ولی ناکام شدند. خداوند آن‌ها را به چاهی که برای ما کنده بودند انداخت.

رئیس جمهور ترکیه گفت: هیچ کودتایی به نفع عاملان آن به اتمام نرسید، پس از این نیز به سود کودتاگران نخواهد بود. افرادی که در مدیترانه شرقی مدیترانه، قبرس و اژه حق را به طرف مقابل می‌دهند، اغفال شده‌اند.
منبع : خبرگزاری دانشجو

پربازدیدترین امروز

website tracking