۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۱۱

وجود ۹۸۷ نفر معلول ضایعه نخاعی در استان کرمان

وجود ۹۸۷ نفر معلول ضایعه نخاعی در استان کرمان
مدیرکل بهزیستی استان کرمان گفت: در سطح استان کرمان ۹۸۷ نفر معلول ضایعه نخاعی وجود دارد که ماهانه بیش از ۴۴۴ میلیون تومان هزینه خرید وسائل بهداشتی این افراد است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، عباس صادق‌زاده، مدیرکل بهزیستی استان کرمان در دیدار استاندار با کارکنان اداره کل بهزیستی استان کرمان به مناسبت هفته بهزیستی ۲۲ تا ۲۸ تیرماه گفت: همکاران ما مشکلات زیادی دارند و براساس اعلام سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، میزان حقوق و مزایای کارکنان بهزیستی در رتبه پایین پرداختی حقوق در استان قرار دارد.

وی با بیان اینکه کار در حوزه اجتماعی و بهزیستی کار راحتی نیست و بسیار سخت است و در شرایط کنونی بعضا اخبار ناگواری که دریافت می‌شود، همکاران ما موارد را از نزدیک لمس می‌کنند بیان کرد: کارکنان بهزیستی نیازمند یک توجه و حمایت هستند و امیدواریم با حضور استاندار به این موضوع پرداخته و گامی برای ایجاد انگیزه در همکاران برای مداخلات به هنگام در جامعه برداریم.

صادق زاده افزود در سطح استان کرمان ۹۸۷ نفر معلول ضایعه نخاعی وجود دارد که ماهانه بیش از ۴۴۴ میلیون تومان هزینه خرید وسائل بهداشتی این افراد است.

گفتنی است: همچنین در این دیدار با توجه به وجود ۶۰۰ موسسه خیریه در استان بر ساماندهی این مجموعه‌ها و تاسیس خانه تشکل‌ها تاکید شد.

کلیدواژه ها :ضایعه نخاعی
منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking