۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۴۰

یلی: لیگ ملت‌های والیبال تمام شد و فقط به جوانان جهان فکر می‌کنم

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، پوریا یلی در خصوص وضعیت آمادگی خود در آستانه رقابت‌های والیبال جوانان جهان گفت: خداراشکر بعد از یک سفر طولانی که از شیکاگو به استانبول و در ادامه به بحرین داشتم شرایط نسبتاً خوبی دارم. از بعد از ظهر روز گذشته هم تمریناتم را شرروع کردم و امیدوارم هر چه زودتر با تیم هماهنگ شوم.

وی ادامه داد: سطح رقابت‌های جوانان جهان با رقابت‌های نوجوانان خیلی متفاوت است؛ حتی می توان گفت جوانان جهان با بزرگسالان در یک سطح است. ما قهرمان جوانان آسیا و همین طور قهرمان نوجوانان جهان شده‌ایم و باید از این قهرمانی‌ها دفاع کنیم و تلاش می‌کنیم بهترین نتیجه را کسب کنیم تا دست خالی به ایران برنگردیم.

پشت خط زن تیم والیبال جوانان در مورد نتایج تیم ملی در لیگ ملت‌ها و عدم راهیابی تیم به جمع 4 تیم برتر، بیان کرد: ورزش حرفه‌ای همین است و گاهی اوقات شکست نیز وجود دارد. اگر بخواهیم با هر برد دچار غرور شویم و با هر شکست زمین بخوریم و خودمان را سرزنش کنیم نمی توانیم ادامه دهیم. لیگ ملت ها تمام شده و الان تمام تمرکز من جوانان جهان است و امیدوارم با دست پر به ایران برگردیم. از مردم خواهش می‌کنم ما را دعا کنند تا بتوانیم با کسب نتایج خوب باعث افتخار ایران شویم.

تیم ملی والیبال جوانان ایران در گروه C با تیم‌های روسیه(قهرمان اروپا)، جمهوری چک(نایب قهرمان اروپا) و تونس (قهرمان آفریقا) همگروه است. از هر گروه دو تیم به مرحله بعدی صعود خواهند کرد.

گروه‌بندی کامل مسابقات به شرح زیر است:

گروه یک: بحرین، چین، مراکش و پورتوریکو

گروه دو: کوبا، آرژانتین، مصر و کره جنوبی

گروه سه: روسیه، ایران، چک و تونس

گروه چهارم: لهستان، برزیل، کانادا و ایتالیا

مسابقات والیبال قهرمانی جوانان جهان از ۲۷ تیر تا ۶ مرداد به میزبانی بحرین برگزار خواهد شد. 

منبع : فارس

پربازدیدترین امروز

website tracking