۲۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۶

جعفری: در اولین تجربه جدی‌ام در وزن جدید برنز گرفتم/ همه تلاشم کسب اولین مدال پارالمپیک است

وزنه‌بردار کشورمان از کسب مدال برنز در رقابت‌های قهرمانی معلولان جهان ابراز رضایت کرد.
- اخبار ورزشی -

امیر جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره عنوان سومی در دسته 65 کیلوگرم رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی معلولان جهان اظهار داشت: رقابت بسیار نزدیکی بود و تمام حریفانم که در پارالمپیک هم مدعی خواهند بود، در قزاقستان حضور داشتند. این اولین تجربه جدی‌ام در دسته 65 کیلوگرم بود. در مسابقات آسیایی هم در این وزن شرکت کردم که البته مسابقات قزاقستان با آن تفاوت زیادی داشت.

وی افزود: از اینکه توانستم در مسابقات جهانی در وزن جدید برنز بگیرم، راضی هستم، هر چند می‌توانست شرایط بهتر هم شود. در دسته 65 کیلوگرم وزنه‌بردار چینی و همچنین نماینده نیجریه مدال‌های طلای پارالمپیک در کارنامه دارند که نشان دهنده شرایط سخت این دسته است.

قهرمان بازی‌های پاراآسیایی 2014 و 2018 ادامه داد: در مجموع سه ماه است که در این دسته هستم و قطعاً با تمرینات بیشتر و کمک کادر فنی شرایط بهتری در آینده خواهم داشت. رسیدن به رکورد 207 کیلوگرمی که وزنه‌بردار مالزیایی به ثبت رساند، دور از دسترس نیست و می‌توانم خودم را آماده کنم.

جعفری که هنوز مدال پارالمپیک در کارنامه‌اش ندارد، عنوان کرد: تمام تلاشم را می‌کنم با کمک کادر فنی بتوانم به این مدال ارزشمند برسم. هنوز کسب سهمیه قطعی نشده و باید در ابتدای سال 2020 هم در یک مسابقه دیگر شرکت کنم تا این سهمیه قطعی شود.

وزنه‌برداری قهرمانی معلولان جهان| مدال برنز برای امیر جعفری/ قهرمان پارالمپیک اوت کرد

 

کلیدواژه ها :جعفری
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking