۲۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۴۴

رئیس اداره هنر و ادبیات سپاه: مدیریت ملی ‌فضای مجازی ‌امپراطوری رسانه‌ای علیه ایران را می‌شکند

رئیس اداره هنر و ادبیات سپاه پاسداران با بیان اینکه دشمن امپراطوری رسانه‌ای را برای تخریب ذهن جامعه ما ایجاد کرده است و مدیریت بر فضای مجازی باید ملی شود گفت: ملی شدن مدیریت فضای مجازی در شرایط امروزی مهمتر از ملی شدن صنعت نفت کشور است.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، حسین قنادیان صبح امروز در نشست استانی تبیین و گفتمان‌سازی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی با بیان اینکه امام رضا(ع) از میان آثاری که دارد تقریبا بالغ بر 75 درصد تمام تلاش‌های ایشان برای جا انداختن جایگاه امامت در جامعه بوده است اظهار داشت: یکی از بزرگ‌ترین ظلم‌هایی که در یک نظام ولایی می‌تواند انجام شود ظلم به امام است.

وی با بیان اینکه حتما لازم نیست امام را بکشند گفت: امام حسین(ع) را در کربلا شهید کردند و ظلم بزرگی است اما بزرگترین ظلم آن است که قبل از کربلا اجازه ندادند کسی صدای امام را بشنود و این موضوع باعث شد کربلا رقم بخورد ورساندن صدای امام به جامعه یک رسالت و جهاد فکری و معنوی بزرگ است.

رئیس اداره هنر و ادبیات معاونت فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران در تحلیل بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی افزود: اولین رکن بیانیه وجود یک چشم‌انداز برای حرکت یک جامعه آرمانی است تا راه گم نشود افزود: قرار نیست ما به رفاه برسیم و فقط به مملکت خودمان فکر کنیم چرا که رسالت جمهوری اسلامی ایران یک رسالت جهانی است و اگر نگاه جامعه اینگونه باشد با مشکلات کوچک اقتصادی کنار خواهیم آمد.

دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور: مدیریت فضای مجازی در دنیا در استثمار صاحبان قدرت استاصحاب رسانه نقش ویژه خود برای مقابله با نقشه‌های دشمن در فضای مجازی را ایفا کنندمدل استفاده اشتباه از فضای مجازی کشور را دچار مشکل کرده است

وی با بیان اینکه وقتی هدفمان بزرگ باشد تهدیدات دشمن برای ما اثری نخواهد گذاشت افزود: چشم‌انداز انقلاب تمدن‌سازی و زمینه‌سازی برای ظهور حضرت مهدی(عج) است و امروز زمان توقف و استراحت نیست و باید خود را تجهیز کرده و آمادگی کامل داشته باشیم.

قنادیان با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری رکن دوم بیانیه را راه طی شده عنوان می‌کنند که کجا بودیم و به کجا رسیدیم افزود: انسان باید به عقب برگردد و گذشته خود را مرور کند، قبل از انقلاب را ببینید که چه مسائل و مشکلاتی داشتیم و امروز به چه موفقیت‌هایی رسیده‌ایم.

وی با بیان اینکه چهل سال پیش ما پادوی آمریکا بودیم و به جای عربستان امروز که آن را گاو شیرده لقب داده به آمریکا خدمت می‌کردیم تاکید کرد: تاریخ کشور را بخوانید و به جوانان بگویید که بدانند چه وضعیتی داشتیم چرا که خواندن تاریخ به ما عبرت می‌دهد و از صرف هزینه‌های اضافی جلوگیری می‌کند.

رئیس اداره هنر و ادبیات معاونت فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب به دانستن فرصت‌های کشور اشاره می‌کند گفت: فرصت‌هایی در زمینه‌های مختلف در کشور داریم که جهان خواب آن را هم نمی‌بیند.

وی با بیان اینکه بیکاری در کشور نشان از آن دارد که یک نیروی عظیم جوان در کشور وجود دارد که آماده کار است و باید از این نیرو بهره گرفت افزود: از دیگر رکن‌های انقلاب این است که مردم باید مهم‌ترین آسیب انقلاب را بشناسند چرا که اگر ما آسیب‌ها را بشناسیم در صدد رفع مشکل تلاش می‌کنیم و اگر نشناسیم این آسیب به ما ضربه می‌زند.

قنادیان با اشاره به اینکه امروز ریشه آسیب‌های کشور بی‌توجهی به شعارهای انقلاب است که مقام معظم رهبری عنوان کردند گفت: ما استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را شعار دادیم اما آیا استقلال در تمام حوزه‌های زندگی ما خودنمایی می‌کند.

وی با بیان اینکه آیا همچنان که در حوزه دفاع و سیاست و در حوزه فرهنگی و اقتصادی مستقل هستیم افزود: دلایل عدم استقلال را باید بشناسیم و در جهت رفع نواقص تلاش کنیم.

رئیس اداره هنر و ادبیات معاونت فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران با اشاره به اینکه تجربه انقلاب نشان داده که هر جا گوش به فرمان ولی بودیم موفق بودیم و هر جا خلاف آن عمل کردیم آسیب دیدیم گفت: شناخت مهمترین تهدید امروز جامعه نیز رکن بیانیه گام دوم انقلاب است.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری به‌عنوان امام جامعه مهم‌ترین تهدید جامعه را ابزارهای رسانه‌ای پیشرفته و فراگیر که محل اخبار کانون‌های ضدمعنویت است عنوان کردند افزود: امروز رسانه‌ها روان جامعه را پریشان می‌کنند و به‌دنبال تغییر سبک زندگی در جامعه اسلامی هستند.

قنادیان با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری از این موضوع به بمباران شیمیایی تعبیر می‌کنند که چراغ خاموش در حال تخریب کردن با ابزار رسانه هستند بیان کرد: دشمن به دنبال آن است که خودباوری ما را بشکند و یاس و ناامیدی را در جامعه ترویج دهد.

وی با بیان اینکه دشمن امپراطوری رسانه‌ای را برای تخریب ذهن جامعه ما ایجاد کرده و مدیریت بر فضای مجازی باید ملی شود گفت: ملی شدن مدیریت فضای مجازی در شرایط امروزی مهم‌تر از ملی شدن صنعت نفت کشور است و تمام اطلاعات شخصی و غیرشخصی ما در فضای مجازی توسط بیگانگان رصد و مدیریت می‌شود

رئیس اداره هنر و ادبیات معاونت فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری هسته مرکزی بیانیه را دفاع ابدی از نظریه نظام انقلابی با اصول غیرقابل تغییر می‌دانند افزود: نظام ایران اسلامی است و اصول آن تغییر نمی‌کند.

وی با بیان اینکه مسیر خدا مسیری نیست که براساس شرایط خودمان تغییرش بدهیم و ما در مسیر الهی باید متکی به آیات الهی باشیم گفت: مخاطب خاص بیانیه جوانان هستند و مسئولان باید شرایطی را فراهم کنند تا از ظرفیت جوانان در تحقق بیانیه استفاده کنند.

منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking