۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۴۹

روز تلخ کهگیلویه و بویراحمد با 10 کشته و زخمی

پنج نفر بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی پراید و یک دستگاه کامیونت "ایسوزو" در جاده سمیرم به یاسوج، جان خود را از دست دادند و سه نفر دیگر مصدوم شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از  صبح زاگرس  پنج نفر بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی پراید و یک دستگاه کامیونت "ایسوزو" در جاده سمیرم به یاسوج، جان خود را از دست دادند و سه نفر دیگر مصدوم شدند.

این حادثه روز گذشته در کیلومتر شش محور سمیرم به یاسوج رخ داد که در آن یک مرد، ۲ زن و ۲ کودک جان باختند که چهار نفر از آنها در صحنه حادثه و یک نفر حین اعزام به بیمارستان درگذشتند.

 ۲ زن و یک مرد از سرنشینان کامیونت ایسوزو دچار مصدومیت و برای تکمیل مراحل درمانی به بیمارستان سیدالشهداء سمیرم منتقل شدند.

گفتنی است با توجه به شنیده ها قربانیان حادثه طلبه ای جوان بنام احمدفرخان و همسر و دو فرزندکودک و خواهر همسرش بودند.

همچنین در حادثه دیگری زن و شوهر سی سختی به علت سقوط در چاله برف در گردنه بیژن در سی سخت جان خود را از دست دادند.

برخی از نقاط گردنه بیژن پوشیده از برف تا سه متر است و هر دو به علت سرمای شدید در چاله برف و ریزش برف بر روی انها دچار ایست قلبی شده بودند.   به گفته مسئولان اورژانس بیشتر از نیم ساعت طول کشیده این زن و شوهر در زیر برف  توسط محیط بانان بیرون کشیده شوند و زمان تحویل به آمبولانس توسط تکنسین‌های اورژانس احیای قلبی شدند اما متاسفانه به علت سردی دما بدن و افت شدید  دمای بدن(27 ) قبل از تحویل دادن به تکنسین ها ی اورژانس جان خود را از دست داده بودند.   گفتنی است بنابر اطلاعات کسب شده فوتی ها یک روحانی با همسرش بوده که جهت تفریح در آنجا رفته بودند  که در زمان  حادثه توسط چند نفر از محیط بانان  زیست دنا در چاله برف بیرون کشیده در مسیر تحویل اورژانس داده اند.  

کلیدواژه ها :برف سمیرم
منبع : دانا

پربازدیدترین امروز

website tracking