۱۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۹

محمد جواد آذری جهرمی:

مطرح کردن دستاورد جوانان ایرانی در مجامع جهانی، افتخارآمیز است

مطرح کردن دستاورد جوانان ایرانی در مجامع جهانی، افتخارآمیز است
محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در اینستاگرام خود پستی درباره حضورش در اجلاس تابستانه مجمع جهانی اقتصاد در دالیان چین و رشد چشمگیر استارت‌آپ‌های ایرانی منتشر کرد.

مطرح کردن دستاورد جوانان ایرانی در مجامع جهانی، افتخارآمیز استبه گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون  گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، محمد جواد آذری جهرمی،  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام از حضور خود در اجلاس تابستانه مجمع جهانی اقتصاد در دالیان چین خبر داد. وی در پست خود به رشد چشمگیر شرکت‌های استارت‌آپ اشاره کرد. همچنین جهرمی در آغاز متن خود مطرح کردن دستاورد جوانان ایرانی را افتخار آمیز دانست.

متن پست وی را در ادامه مطالعه می‌کنید:

«مطرح کردن دستاورد جوانان ایرانی در مجامع جهانی، افتخارآمیز است!

امروز در اجلاس تابستانه مجمع جهانی اقتصاد در دالیان چین، در یک نشست علمی حضور پیدا کردم و با اشاره به رشد چشمگیر شرکتهای استارت‌آپ در ایران و نیز زیرساختهای ارتباطات و فناوری اطلاعات، به سئوالات حضار نیز پاسخ دادم.

فردا هم در پکن ملاقاتهای جداگانه دیگری با وزیر ارتباطات چین و نیز دبیرکل سازمان همکاریهای فضایی آسیا اقیانوسیه خواهم داشت. توسعه همکاریهای اقتصادی در بخش فناوری اطلاعات و نیز تحقیقات مشترک فضایی کشورهای عضو سازمان همکاریهای فضایی آسیا اقیانوسیه از محورهای مذاکرات خواهد بود.»

مطرح کردن دستاورد جوانان ایرانی در مجامع جهانی، افتخارآمیز است

کلیدواژه ها :جهرم وزیر اطلاعات آذری
منبع : باشگاه خبرنگاران

بازتاب این خبر در رسانه ها

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking