۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۲۴

فرمانده نیروی انتظامی قوچان خبر داد؛

تصادف مرگبار در محور قوچان درگز ۳ کشته برجای گذاشت

فرمانده نیروی انتظامی قوچان گفت: در حادثه ای تلخ و مرگبار در محور قوچان درگز سه سرنشین یکدستگاه خودروی سواری پراید در جا کشته شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس، سرهنگ قدیر مصرخانی، فرمانده نیروی انتظامی قوچان صبح امرز در جمع خبرنگاران با تشریح این حادثه گفت: شامگاه جمعه هفتم تیرماه، در پی تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110  مبنی بر وقوع یک فقره تصادف در محور قوچان به درگز در حوالی منطقه زوباران بلافاصله گشت کلانتری۱۲ فلسطین به محل اعزام شد.

وی افزود: بررسی ماموران حاکی از آن بود که یک دستگاه خودرو پراید با یکدستگاه خودرو تریلر برخورد کرده و متاسافنه در این حادثه تلخ هر ۳ سرنشین پراید به دلیل شدت حادثه در دم فوت کرده اند.
فرمانده انتظامی شهرستان قوچان خاطرنشان کرد: کارشناسان پلیس راه در محل حاضر وعلت اولیه تصادف را بی احتیاطی از سوی راننده پراید به علت انحراف به چپ اعلام کردند.

همچنین روز گذشته و ساعتی قبل از این تصادف مرگبار و در حادثه ای دیگر در محور قوچان درگز و در اثر واژگون شدن یک دستگاه خودروی سواری پژو 405 تمام 9  سرنشین مصدوم شدند و در واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پراید نیز 3 نفر مصدوم شدند.

منبع : دانا
website tracking