۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۵

حمله انتحاری در نزدیکی سفارت فرانسه در تونس

حمله انتحاری در نزدیکی سفارت فرانسه در تونس
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری دانشجو، منابع خبری از شنیده شدن صدای انفجار در خیابان الحبیب بورقیبه تونس خبر دادند. شبکه المنار گزارش داد که بر اساس اطلاعات اولیه، این انفجار یک گشتی امنیتی تونس را هدف قرار داده است. شبکه المیادین نیز گزارش داد که این انفجار در نزدیکی سفارت فرانسه در تونس رخ داده و طی آن یک نیروی امنیتی و یک غیرنظامی زخمی شدند. شبکه اسکای‌نیوز نیز گزارش داد که این انفجار توسط یک عامل انتحاری در فاصله ۱۰۰ متری سفارت فرانسه رخ داده است. نیرو‌های امنیتی تونس محل انفجار را به محاصره درآورده و از تردد خودرو‌ها در خیابان الحبیب بورقیبه منتهی به محل انفجار خودداری کردند. شبکه الجزیره نیز گزارش داد که در این انفجار دو نفر کشته شدند. وزارت کشور تونس اعلام کرد که در اثر انفجار انتحاری که در خیابان شارل دوگول رخ داد، سه غیرنظامی و دو نیروی امنیتی زخمی شدند. وزار
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری دانشجو، منابع خبری از شنیده شدن صدای انفجار در خیابان الحبیب بورقیبه تونس خبر دادند.

شبکه المنار گزارش داد که بر اساس اطلاعات اولیه، این انفجار یک گشتی امنیتی تونس را هدف قرار داده است.

شبکه المیادین نیز گزارش داد که این انفجار در نزدیکی سفارت فرانسه در تونس رخ داده و طی آن یک نیروی امنیتی و یک غیرنظامی زخمی شدند.

شبکه اسکای‌نیوز نیز گزارش داد که این انفجار توسط یک عامل انتحاری در فاصله ۱۰۰ متری سفارت فرانسه رخ داده است.

نیرو‌های امنیتی تونس محل انفجار را به محاصره درآورده و از تردد خودرو‌ها در خیابان الحبیب بورقیبه منتهی به محل انفجار خودداری کردند.

شبکه الجزیره نیز گزارش داد که در این انفجار دو نفر کشته شدند.

وزارت کشور تونس اعلام کرد که در اثر انفجار انتحاری که در خیابان شارل دوگول رخ داد، سه غیرنظامی و دو نیروی امنیتی زخمی شدند.

وزارت کشور تونس همچنین وضعیت اضطراری در بیمارستان‌های پایتخت جهت امدادرسانی به زخمی‌ها، اعلام کرد.
منبع : خبرگزاری دانشجو

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking