۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۳

عجیب‌ترین اعتراض ممکن به قضاوت داور!

بازیکنان تیم سن خورخه برای نشان دادن اعتراض خود به داوری، تحصن کرده و روی زمین نشستند.

ورزش سه: بازیکنان تیم سن خورخه برای نشان دادن اعتراض خود به داوری، تحصن کرده و روی زمین نشستند.

 معضل داوری در سال های اخیر در تمام دنیا وجود داشته اما امروز در آرژانتین شاید عجیب ترین اعتراض ممکن به اشتباهات داوری از سوی بازیکنان تیم سن خورخه انجام شد.

در دیدار پلی آف لیگ دسته دوم آرژانتین اتفاق عجیبی رخ داد و بازیکنان به شکلی متفاوت و منحصر به فرد اعتراض خود را به داوری این دیدار ابراز داشتند.

در نیمه اول داور تصمیم به اخراج دو بازیکن تیم سن خورخه دی توسمان گرفت و بازیکنان این تیم در نیمه دوم به مدت 5 دقیقه روی زمین نشستند تا اینگونه اعتراض خود را به قضاوت این دیدار نشان دهند.

عجیب‌ترین اعتراض ممکن به قضاوت داور!

بازیکنان تیم آرژانتینی تیم سن خورخه دی توسمان در نیمه اول تصمیم گرفتند همگی روی زمین نشسته و به بازی کردن ادامه ندهند و داور نیز تنها 5 دقیقه صبر کرد و بعد از آن حکم به پیروزی تیم رقیب یعنی آلوارادو دل پالاتا داد و بازیکنان این تیم نیز به شروع به برپایی جشن شادی کردند.

عجیب‌ترین اعتراض ممکن به قضاوت داور!

البته اعتراضات تیم سن خورخه به همین جا ختم نشد و بعد از بازی مالک باشگاه در مصاحبه ای تند مدعی شد مطمئن است وجود فساد در کمیته برگزاری مسابقات باعث شده چنین داوری برای مسابقه حساس تیمش انتخاب شود و به همین دلیل ممکن است تیم او در فصل بعد مسابقات به نشانه اعتراض به داوری دیگر شرکت نکند.

عجیب‌ترین اعتراض ممکن به قضاوت داور!

مالک این باشگاه همچنین مدعی شد طراحی مسابقات و شکل برگزاری وی به نوعی بوده که سن خورخه نتواند به لیگ دسته بالاتر صعود کند و به همین دلیل سن خورخه دیگر قصد شرکت در مسابقات دسته دوم لیگ آرژانتین را ندارد.

عجیب‌ترین اعتراض ممکن به قضاوت داور!

کلیدواژه ها :زمین بهترین داور لیگ
منبع : برترین ها

پربازدیدترین امروز

website tracking