۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۹

در راستای کمک به جامعه صیادی شرق استان؛

بسیج دریایی سیریک با حضور سردار تنگسیری تشکیل شد/ دریا موهبیتی خدادادی برای توسعه همه جانبه شهرستان است

بسیج دریایی سیریک با حضور سردار تنگسیری تشکیل شد/ دریا موهبیتی خدادادی برای توسعه همه جانبه شهرستان است
همایش بسیج دریایی شرق هرمزگان با حضور علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، فرماندار سیریک، جامعه صیادی شرق استان و جمع کثیری از مردم و مسئولان در سالن غدیر شهر بندر سیریک برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ سردار علیرضا تنگسیری، فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ظهر امروز در همایش بسیج دریایی شرق هرمزگان، اظهار کرد:هیچ احدی حق ظلم به مردم ندارد و در این انقلاب و سرزمین همه چیزی متعلق به مردم و اسلام است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: دریا متعلق به مردم بومی است نه پایتخت نشینان و نه خارجی ها ، باید در عمل نوکر مردم باشیم برای اینکه مردم خانواده خداوند متعال در روی زمین هستند.

تنگسیری بیان کرد: امنیت ایجاد آرامش می کند و صیادان و روستائیان  از زحمتکش ترین افراد جامعه هستند و همواره باید ضمن حمایت از سرمایه های آنان که سرمایه های اصلی نظام و  انقلاب هستند محافظت و با اخلال گران برخورد قاطع صورت گیرد.

سردار تنگسیری گفت: باید قدر دستاوردها و ظرفیت هایمان را بدانیم و یکدل و با وحدت  از کشورمان دفاع کنیم و نمی توانیم  وقتی در گوشه ای از جامعه حق مظلومی پایمال می شود بی تفاوت باشیم ، این وظیفه ماست که با جان و دل از مردم و منافع مردمان حراست و حفاظت و برای امنیت و آرامش آنان تلاش و کوشش کنیم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: امروز مشکلات کشورهای مختلف را می بینیم  و ما به عنوان مسلمان و جمهوری اسلامی وظیفه داریم که از مظلومان و بی دفاعان حمایت  کنیم و دشمن دارد توطئه می کند و باید همه ما مسئولان در کنار مردم هوشیار باشیم.

سردار تنگسیری اضافه کرد: امروز دفاع از مظلوم بر طبق کلام حق و آموزه های قرآن و اسلام است و باید بیش از پیش با جدیت ، همدلی و وحدت  برای موفقیت و سربلندی گام برداریم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: با توجه به درخواست های مردمی و مشکلات بی آبی شهرستان سیریک یک دستگاه تانکر برای آبرسانی رایگان در اختیار مردم  قرار می دهیم و برای کمک به افزایش سلامت مردم ضمن اعزام اکیپ  های پزشکی متخصص در ماه ، بیمارستان صحرایی احداث خواهیم کرد.

سردار تنگسیری افزود: با راه اندازی بسیج دریایی در شرق استان و اهمیت توجه به سواحل مکران که از اولویت ها و تاکیدات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است  با همکاری جوانان این خطه مرز دو هزار 200 کیلومتری خلیج فارس و دریایی عمان را  در بخش بهره برداری بهتر از آبزیان و زیرساخت های دریایی ، ایجاد پناهگاه برای شناورهای صیادی و رفع مشکلات صیادان  گام های مثبت و تاثیر گذاری برداریم.

احمد جمالدینی، فرماندار سیریک نیز در این همایش گفت: شغل اصلی مردم شهرستان سیریک صید و صیادی است و صیادان بومی بهترین حافظان و مرزداران دریا می باشند.

فرماندار سیریک افزود: سپاه همیشه منشا خیر و برکت برای مردم بوده و هر کجا گره و مشکلی در جامعه بوجود آمده سپاه با خلوص نیت آن را برطرف کرده است.

جمالدینی اظهار کرد: مردم شهرستان سیریک اعم از اهل تشیع و اهل تسنن همیشه همراه سپاه و بسیج هستند و این را در عمل به خوبی اثبات کرده اند مردم شهرستان ، نظام و انقلاب خود را خیلی دوست دارند و به وجود نیروهای مسلح خود بویژه سپاه سرافراز و قهرمان که همواره مشکل گشاست افتخار می کنند.

در ابتدای این همایش سرهنگ پاسدار ملائی فرمانده پایگاه نیروی دریایی سپاه ضمن خوش آمد گویی به میهمانان و مردم ، سپاه را یار و یاور مردم برشمرد.

همچنین ملاحی بعنوان نماینده جامعه صیادی در سخنانی خواستار حمایت و مساعدت مسئولان بویژه سپاه سرافراز از سردار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران شد.

لازم به یادآوری است این همایش با همکاری نیروی دریایی پایگاه شهید راهبر شهرستان سیریک ، نیروی مقاومت بسیج سپاه سیریک ، فرمانداری سیریک و شیلات شهرستان برگزار شد.

منبع : دانا

پربازدیدترین امروز

website tracking