۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۲۴

ادامه تغییر فرمانداران سیستان و بلوچستان/ 3 فرماندار با حکم وزیر کشور منصوب شدند

ادامه تغییر فرمانداران سیستان و بلوچستان/ 3 فرماندار با حکم وزیر کشور منصوب شدند
روند تغییر فرمانداران در استان سیستان و بلوچستان که به گفته معاون سیاسی استاندار سیستان و بلوچستان حداقل به 15 مورد می‌رسد و در روزهای اخیر با انتصابات فرمانداران جدید هامون، میرجاوه و خاش آغاز شده بود، همچنان ادامه دارد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان، روند تغییر فرمانداران در استان سیستان و بلوچستان که به گفته معاون سیاسی استاندار سیستان و بلوچستان حداقل به 15 مورد می‌رسد و در روزهای اخیر با انتصابات فرمانداران جدید هامون، میرجاوه و خاش آغاز شده بود، همچنان ادامه دارد. پیش از این علی زینی وند معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان در جمع خبرنگاران از قطعی شدن تغییر 15 فرماندار استان ظرف یک ماه آینده خبر داده بود.

در همین راستا  با حکم وزیر کشور "ابراهیم افرازه" به سمت فرماندار شهرستان بمپور منصوب شد. در حکم رحمانی فضلی خطاب به ابراهیم افرازه آمده است: به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار محترم سیستان و بلوچستان به سمت فرماندار شهرستان بمپور منصوب می‌شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف مصوب در راستای تحقق اهداف و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست‌های دولت تدبیر و امید و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای "مدظله العالی" موفق باشید.

تغییر فرمانداران سیستان و بلوچستان/ فرمانداران هامون، میرجاوه و خاش منصوب شدندرئیس و دبیر سی و چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان منصوب شدندسرپرست فرمانداری شهرستان جدیدالتاسیس اصلاندوز منصوب شد

بخشدار بخش بمپور که اخیراً به شهرستان تبدیل شده، بخشدار مرکزی شهرستان سرباز، معاونت برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان سرباز، معاونت برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان ایرانشهر و مشاور استاندار و مدیر بازارچه‌های مرزی استان سیستان و بلوچستان از جمله سوابق ابراهیم افرازه است.

همچنین وزیر کشور با حکمی مشابه "رحیم بخش پاک اندیش" را به سمت فرماندار شهرستان قصرقند منصوب شد. بخشدار بخش تلنگ از توابع شهرستان قصرقند و فعالیت به عنوان معاون فرماندار قصرقند از مهمترین سوابق پاک اندیش پیش از انتصاب در این سمت است.

رحمانی فضلی همچنین ابوذرمهدی نخعی را به سمت فرماندار شهرستان زاهدان منصوب کرد. نخعی که تاکنون به عنوان سرپرست سکان مدیریت این فرمانداری را بر عهده داشته، سوابقی همچون فرمانداری شهرستان‌های میناب و جاسک، مدیرکل بازرسی و مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری هرمزگان و همچنین مدیرکل صندوق مهر امام رضا(ع) استان سیستان و بلوچستان را در کارنامه دارد.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking