۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۳۰

گلریزان مردمی برای آتش‌نشانان زرگرشهر

گلریزان مردمی برای آتش‌نشانان زرگرشهر

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان بابل، علی قاسمی در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: در گلریزان عمرانی «وارش مهربونی برای شهرم» که برای نخستین‌بار در استان در شهر زرگرشهر بابل برگزار شد، مبلغ ۱۸۰ میلیون تومان از سوی خیران جمع‌آوری شد.

وی افزود: از محل کمک خیران در کمتر از یک هفته در این گلریزان مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان به خرید ۶ ست کامل لباس آتش نشانی و خرید دستگاه برش اختصاص یافت که بعد از ۱۵ سال از تأسیس آتش نشانی بخش لاله‌آباد، آتش‌نشانان به لباس آتش نشانی مجهز شدند.

شهردار زرگرشهر تصریح کرد: آتش‌نشانان زرگر شهر در محرومیت کامل بدون لباس و امکانات ضروری ۱۵ سال به ۶۰ هزار نفر از مردم بخش لاله‌آباد خدمات ارائه دادند.

وی اضافه کرد: برای تجهیز کامل آتش‌نشانی ۴۰۰ میلیون تومان نیاز است که امیدواریم با مشارکت خیران و مردم این مهم محقق شود.

قاسمی خاطرنشان کرد: در این گلریزان که با استقبال خیران بخش لاله‌آباد مواجه بودیم دو نماینده شهرستان بابل قول مساعد پرداخت ۳۰ میلیون تومان برای تجهیز آتش‌نشانی بخش دادند که امیدواریم محقق شود.

وی از تشکیل کمیته خیران عمران و آبادانی در زرگرشهر بابل خبر داد و یادآور شد: این حرکت بهینه مشارکت مردمی را به حوزه عمران و آبادانی شهر هدایت می‌کند تا شاهد خدمات ارزنده در امر توسعه شهری باشیم.

وی مردم را بزرگترین سرمایه حوزه شهری برشمرد و ادامه داد: پیشران دستگاه‌های خدمات‌رسان در سطح کشور، شهرداری‌ها هستند و توانمندی شورا و شهرداری در سایه مشارکت مردمی است.

شهردار زرگرشهر با اشاره به اینکه مردم برای دریافت خدمات ارزنده عوارض سالانه خود به شهرداری را پرداخت کنند، افزود: از محل کمک‌های خیران در این گلریزان نصب المان برنج در راستای معرفی این محصول استراتژیکی شهرستان و بخش لاله آباد نیز در دستور کار قرار دارد.

قاسمی خاطرنشان کرد: مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان برای ساخت المان برنج ورودی شهر با المان ساز مذاکره شد که به‌زودی این پروژه اجرایی می‌شود.

وی افزود: سعی داریم صفر تا ۱۰۰ هزینه المان برنج از محل مشارکت مردمی و خیران محقق شود.

قاسمی خواستار تداوم برگزاری جشنواره برنج در منطقه شد و تصریح کرد: برگزاری این جشنواره می‌تواند در معرفی این محصول استراتژیکی در سطح کشور کمک کند.

به گزارش فارس، در این جلسه که با حضور اعضا شورای اسلامی شهر و خیران منطقه برگزار شد، از لباس آتش‌نشانی رونمایی شد و آتش‌نشانان با تقدیم گل از مشارکت خیران تقدیر کردند.

انتهای پیام/۸۶۰۴۰/ح

منبع : فارس

پربازدیدترین امروز

website tracking