۱۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۳

فوتبال جهان| چلسی پیشنهاد رئال مادرید برای انتقال ازار را پذیرفت

فوتبال جهان| چلسی پیشنهاد رئال مادرید برای انتقال ازار را پذیرفت
فوتبال جهان - برخی منابع خبری در اسپانیا و خارج از آن از توافق دو باشگاه رئال مادرید و چلسی برای انتقال ادن ازار به سانتیاگو برنابئو خبر داده‌اند.
- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پایگاه خبری گل و سایت اینترنتی نشریه آس اسپانیا، اعلام کردند که به دنبال مذاکرات رودرروی مارینا گرانوفسکایا مدیر اجرایی باشگاه چلسی و خوسه آنخل سانچس مدیر اجرایی باشگاه رئال مادرید در لندن طی چند روز گذشته، باشگاه چلسی پیشنهادی 100 میلیون یورویی رئال مادرید برای خرید ادن ازار از آبی‌پوشان را پذیرفته است.

طبق اعلام این دو رسانه، باشگاه رئال مادرید علاوه بر این 100 میلیون یورو، ارقام دیگری هم به عنوان پاداش در نظر گرفته و همه این‌ها در حالی است که ازار تنها تا پایان فصل آینده با چلسی قرارداد دارد.

بر اساس ادعای سایت گل و نشریه آس، حداکثر درآمدی که چلسی از فروش هافبک طراح بلژیکی‌اش به رئال مادرید می‌تواند داشته باشد،‌ 140 میلیون یورو خواهد بود.

به این ترتیب انتظار می‌رود که به زودی جابجایی ازار به رئال مادرید، چیزی که از آن به عنوان انتقالی رؤیای یاد کرده است، محقق و او به زودی به عنوان بازیکن جدید کهکشانی‌ها معرفی شود.

فوتبال جهان| یوویچ به طور رسمی به رئال مادرید پیوست

 

علاوه بر این، رفتن ازار به رئال مادرید با افزایش حقوق برای این بازیکن 28 ساله نسبت به چیزی که در حال حاضر از چلسی می‌گیرد، همراه خواهد بود.

ازار در حال حاضر در اردوی تیم ملی بلژیک برای شرکت در دور نخست بازی‌های مرحله انتخابی یورو 2020 به سر می‌برد و انتظار می‌رود که هفته آینده پس از اتمام مأموریتش در آنجا برای امضای قراردادش راهی مادرید شده و مراسم معارفه‌اش نیز در همان زمان برگزار شود.

منبع : تسنیم

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking