۱۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۲

گزارش|

حرکت غیرعادی توسط PSG: درخواست خرید مجانی، مستقیماً از ناواس

حرکت غیرعادی توسط PSG: درخواست خرید مجانی، مستقیماً از ناواس
گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو_حسین نجار_ از مدت‌ها پیش باشگاه فرانسوی پاریسن ژرمن با رئال مادرید رابطه‌ای نزدیک و دوستانه دارد. این رابطه به قدری خوب و حسنه است که فلورنتینو پرز حاضر نیست حتی به خاطر سرمربی محبوبی همچون زین الدین زیدان هم خدشه‌ای به آن وارد کند.این بدان معناست که پرز حاضر نشده است که برای خرید نیمار یا امباپه به صورت مستقیم با آن‌ها وارد مذاکره شود که مبادا این کار باعث آزرده خاطر شدن ناصر الخلیفی، رئیس متمول PSG شود.امروز خبری منتشر شد که بسیار حیرت انگیز بود. خبر از این قرار بود که سران باشگاه پاریسن ژرمن طی درخواستی عجیب از کیلور ناواس و با کنار گذاشتن مسئولین رئال مادرید، خواستار این شده اند که ناواس قرارداد خود را با رئال فسخ کرده و به صورت رایگان به PSG بپیوندد.این کار میتواند بسیار گران برای این تیم حتی به قیمت از دست دادن فوق ستاره‌ای مثل امب

گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو_حسین نجار_ از مدت‌ها پیش باشگاه فرانسوی پاریسن ژرمن با رئال مادرید رابطه‌ای نزدیک و دوستانه دارد. این رابطه به قدری خوب و حسنه است که فلورنتینو پرز حاضر نیست حتی به خاطر سرمربی محبوبی همچون زین الدین زیدان هم خدشه‌ای به آن وارد کند.

این بدان معناست که پرز حاضر نشده است که برای خرید نیمار یا امباپه به صورت مستقیم با آن‌ها وارد مذاکره شود که مبادا این کار باعث آزرده خاطر شدن ناصر الخلیفی، رئیس متمول PSG شود.

امروز خبری منتشر شد که بسیار حیرت انگیز بود. خبر از این قرار بود که سران باشگاه پاریسن ژرمن طی درخواستی عجیب از کیلور ناواس و با کنار گذاشتن مسئولین رئال مادرید، خواستار این شده اند که ناواس قرارداد خود را با رئال فسخ کرده و به صورت رایگان به PSG بپیوندد.

این کار میتواند بسیار گران برای این تیم حتی به قیمت از دست دادن فوق ستاره‌ای مثل امباپه تمام شود، زیرا احتمال این نیز میرود که در مقابل سران رئال نیز به صورت مستقیم با امباپه که علاقه وافری به پیوستن به جمع مادریدی‌ها دارد وارد مذاکره شوند و با هزینه ۲۸۰ میلیون یورو تیر خلاصی به این مشغله فکری زیدان بزنند.

از سوی دیگر این کار میتواند رابطه‌های دوستانه این دو تیم را تیره و تار کند.
منبع : خبرگزاری دانشجو

پربازدیدترین امروز

website tracking