۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۵۸

احداث کتابخانه محلی در محدوده خیابان مهدیه بافق

اولین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان بافق در سال ۹۸ با حضور فرماندار و دیگر اعضای این انجمن در محل فرمانداری تشکیل شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد ، فرماندار بافق در اولین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان بافق با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ کتابخوانی در بین شهروندان گفت: تمامی طرح‌ هایی که در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی باشد به شکل جدی حمایت می‌شوند و برگزاری جشنواره رضوی نیز می‌تواند گام مثبتی در این زمینه باشد تا مردم، دستگاه‌ها و رسانه‌ها به کتابخوانی تشویق شوند.

زاده رحمانی افزود: به منظور جلب مشارکت حداکثری در این جشنواره، فرمانداری در جهت تامین بخشی از هدایای جشنواره اقدامات لازم را به عمل می‌آورد.

در ادامه، رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان بافق نیز به ارائه گزارش عملکرد این اداره در سال گذشته پرداخت و گفت: اداره کتابخانه‌ها در زمینه فرهنگی برنامه‌های متنوعی از جمله نشست صمیمی با حضور نویسندگان کشوری محمدحسین پاپلی و منصور ضابطیان، رونمایی کتاب، برگزاری کلاس‌های آموزشی و نشست‌های کتابخوان داشته است.

الهام آقایی اظهار کرد: در زمینه عمرانی، کتابخانه شهید بهشتی با همکاری شرکت سنگ آهن مرکزی توسعه یافت و همچنین تعمیرات و بهسازی کتابخانه مجتمع فرهنگی با همکاری فرمانداری و شهرداری از آذرماه سال گذشته آغاز شده است و سعی داریم در هفته دولت بازگشایی شود.

در ادامه جلسه، مقرر شد تا شهرداری بافق تمهیدات لازم را جهت معرفی زمین پیرامون احداث کتابخانه محلی در محدوده خیابان مهدیه اتخاذ نمایند.

برگزاری نشست کتابخوان ویژه ادارات شهرستان در هر ماه از دیگر مصوبات این جلسه بود.

کلیدواژه ها :عمومی بافق
منبع : باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking