۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۳

هشدار مقاومت به صهیونیست‌ها

هشدار مقاومت به صهیونیست‌ها
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری دانشجو به نقل از فلسطین الیوم، ابومحمد از فرماندهان شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی تصریح کرد مقاومت هرگز اجازه تحمیل معادلات جدید بر خود را نخواهد داد . وی با بیان اینکه ما همچنان ما

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری دانشجو به نقل از فلسطین الیوم، ابومحمد از فرماندهان شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی تصریح کرد مقاومت هرگز اجازه تحمیل معادلات جدید بر خود را نخواهد داد .

وی با بیان اینکه ما همچنان ما  غافلگیرکننده‌های زیادی در اختیار داریم، خاطر نشان کرد خون مردم ما، خط قرمزی است که هرگز نمی توان از آن عبور کرد.

ابومحمد اظهار داشت مقاومت و گردان‌ها، امکاناتی دارند که دشمن را در اماکن دوردست و حساس ضربه خواهد زد، موشک‌های مقاومت به این اماکن خواهد رسید و به دقت به اهداف خود اصابت خواهد کرد.

وی افزود مقاومت فلسطین از همان روز نخست آغاز راهپیمایی‌های بازگشت بزرگ، حمایت از این گزینه مردمی و دفاع از قشرهای مختلف مردم را بر خود واجب کرده و به عنوان مسئولیت خود قرار داده  است،‌مردمی که بر حق بازگشت خود به سرزمینشان و شکستن محاصره ظالمانه تحمیلی علیه نوار غزه و زندگی در آزادی و صلح تاکید می‌کنند. 

این فرمانده گردان‌های القدس خاطر نشان کرد در مقابل قلدرمآبی و زورگویی صهیونیستی و ادامه تجاوزگری و کشتار مردم ما، مقاومت فلسطین مهار این تجاوزگری و متوقف کردن جنایات اشغالگران صهیونیست را لازم دید.

وی افزود در چهاردهم می 2018 و پس ازآنکه اشغالگران صهیونیست مرتکب جنایت وحشیانه علیه ملت ما شدند و در نتیجه آن بیش از 60 نفر در یک روز به شهادت رسیدند و در ادامه سه نفر ار رزمندگان گردان‌های  القدس و گردان‌های قسام در بیست و هفتم می سال گذشته به شهادت رسیدند که پس از آن، فرماندهی گردان های القدس چندین دیدار و رایزنی‌هایی در طول شبانه‌روز برای بررسی راه‌های پاسخ به اشغالگران صهیونیست متناسب با حجم جنایت از طریق هماهنگی با همه گروه‌ها انجام داد به طوری که به تمام رزمندگان و یگان‌های فعال در میدان ابلاغ شد حالت آماده باش خود را در طول شبانه روز حفظ کرده و در انتظار ساعت صفر بمانند.

ابومحمد به رژیم صهیونیستی هشدار داد از ارتکاب هرگونه حماقت علیه ملت فلسطین و مقاومت برحذر باشد، چرا که آنچه گردان‌های قدس و مقاومت در دوره‌های قبلی نبرد استفاده کرد، تنها جزء اندکی از آن چیزی است که در اختیار دارند، مقاومت و گردان‌های قدس موشک‌هایی در اختیار دارند که می‌تواند تا اماکن دوردست و حساس دشمن برسد و به دقت به  اهداف خود اصابت کند و به دشمن ضربه بزند.

وی این پیام را به دشمن صهیونیستی داد به اینکه پیش از ارتکاب هرگونه حماقت علیه ملت و مقاومت خوب به عواقب آن فکر کند، آنچه موشک های بدر مقاومت در دوره های قبلی نبرد و در نبرد اخیر بدر انجام داد، تنها نمونه کوچکی از وضعیت شهرهای صهیونیستی در هر رویارویی در آینده است.

وی به مردم فلسطین اطمینان داد که مقاومت همچنان برعهد و پیمان خود برای وفاداری به خون شهیدان و حمایت از تظاهرکنندگان مسالمت جو استوار است و هرگونه تجاوز اشغالگران صهیونیستی با پاسخ قاطع مقاومت روبرو خواهد شد که دل‌های مردم ما را آرامش خواهد داد، دیگر آن زمان که اشغالگران صهیونیست، ریختن خون مردم ما را مباح و مجاز می دانستندو هر طوری که می خواستند رفتار می کردند، گذشت و مقاومت هرگز اجازه تحمیل معادلات جدید بر ملت و مقاومت را نخواهد داد.

گردان‌های القدس همچنان غافلگیرکننده‌های زیادی در اختیار دارد که محاسبات دشمن صهیونیستی را برهم خواهد زد

منبع : خبرگزاری دانشجو

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking