۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۲

«محمدعلی نجفی» به قتل همسرش اعتراف کرد

«محمدعلی نجفی» به قتل همسرش اعتراف کرد
گروه جامعه: رئیس پلیس آگاهی تهران اعلام کرد: نجفی صراحتا به قتل همسرش اعتراف و انگیزه‌اش را اختلافات خانوادگی اعلام کرده و گفته است: میترا مدام مرا به افشای اسرارم تهدید می‌کرد، کشتمش!
رئيس‌ پلیس آگاهی تهران خبر داده که محمدعلی نجفی به قتل همسرش، میترا استاد اعتراف کرده و در خیابان وحدت اسلامی در نزدیکی پلیس آگاهی تهران بازداشت شده و در نخستین اعتراف‌های‌اش به قتل همسرش گفت: «براي خراب كردن زندگي من آمده بود و مدام مرا تهديد مي‌كرد كه اسرارم را فاش مي‌كند و زندگيم را ويران مي‌كند او حتي مي‌خواست تهديداتش را در مصاحبه‌اي عملي كند.» دقایقی پیش شهردار سابق تهران با مراجعه به پلیس آگاهی مركز در چهارراه شاهپور خودش را تسلیم و به قتل همسرش اعتراف كرد. او ادامه داد: متهم در نامه‌ای كه از خودش به جا گذاشته بود، به طور كامل از انگیزه‌اش برای قتل همسرش گفته و آن را شرح داده بود و ما از همان ابتدا می‌دانستيم كه جنایت توسط او صورت گرفته است. وی با اشاره به اینكه شهردار سابق تهران با همسرش اختلافات شدیدی داشته است گفت: سلاحی كه متهم در جنایت از آن استفاده كرده نیز از وی كشف شده است و تحقیقات در این پرونده ادامه دارد

جسد میترا استاد ظهر امروز و توسط پسر ۱۳ساله او پیدا شد. پسر وی پس از آنکه از مدرسه به خانه برگشت با جسد مادرش روبه‌رو شده و پلیس را خبر کرده بود. به دنبال اطلاع پلیس از این ماجرا، تیم‌های تشخیص هویت، بررسی‌ صحنه جرم به همراه بازپرس جنایی و سرپرست دادسرای جنایی تهران راهی محل حادثه در خیابان دادمان سعادت آباد شدند و تحقیقات برای کشف راز جنایت آغاز شد. جسد میترا استاد در حمام خانه و در حالی پیدا شده که عامل جنایت ۵ گلوله به سوی او شلیک کرده بود که یک گلوله به دست و یک گلوله به قلب او اصابت کرده و باعث مرگش شده است. بررسی‌ها نشان می‌دهد که این زن و پسرش به تازگی به طبقه هفتم برجی در خیابان دادمان سعادت آباد نقل مکان کرده بودند و هنوز بعضی از اثاثیه آنها به صورت بسته بندی در آپارتمانشان وجود داشت و باز نشده بود. سایت روزنامه ایران، به‌نقل از پسر ۱۳ساله میترا استاد، همسر دوم محمد‌علی نجفی، شهردار پیشین تهران، گفته نجفی، در خانه دست بزن داشته و مادرش را کتک می‌زده و حتی یک‌بار دست این پسر را که مانع کتک‌خوردن مادرش شده‌ شکسته‌بود. وی مدعی شده که شوهر مادرش، یعنی نجفی، در خانه اسلحه‌ داشته و برای این اسلحه مجوز هم داشت!

برج  مسکونی محل قتل در خیابان شهید دادمان سعادت آباد تهران

بين ساعت 9 تا 10 امروز يعني دوشنبه هفتم خرداد ماه 98 پرونده قتلي گشوده شد كه شايد باز جزو پرونده‌هاي تاريخي و جنجالي در حوزه حوادث قرار بگيرد. امروز خبر قتلي به پليس و دادسراي جنايي اعلام شد كه هنوز دقايقي از ماجرا نذشته بود كه در راس اخبار در فضاي مجازي قرار گرفت. مقتول ميترا استاد همسر دوم محمدعلي نجفي، شهردار سابق پايتخت بود. بلافاصله قاضي شهرياري، رئيس دادسراي جنايي، دشتبان بازپرس ويژه قتل و كارآگاهان اداره آگاهي در صحنه جرم حاضر مي‌شوند. ميترا در وان حمام خانه‌ استيجاري‌اش واقع در منطقه سعادت‌آباد تهران به قتل رسيده است.

ماجراي نامه‌ شهردار سابق تهران
طبق تحقيقات پليس، ميترا در يكي از واحد‌ي برج‌ معروفي در سعادت آباد به قتل رسيده است. اين واحد حدود 170متر است و 20 روز پيش به نام ميترا همسر نجفي قول‌نامه شده است. ميترا يك پسر از همسر سابقش داشته كه در ساعت قتل مدرسه بوده است. راننده نجفي متوجه مي‌شود كه حال نجفي خوب نيست به همين دليل با دختر او (از همسر اولش) تماس مي‌گيرد و اعلام مي‌كند كه پدرش حال مساعدي ندارد و من نگران شده‌ام. دختر به راننده مي‌گويد: «بيا دنبال من با هم برويم دنبال پدرم.» وقتي به خانه ميترا مي‌رسند متوجه قتل مي‌شوند. در آن زمان نجفي در خانه نبوده است. نامه‌اي كه نجفي نوشته در خانه مقتول پيدا شده است. نجفي در نامه اظهار كرده كه ما با هم اختلاف داشتيم.
دليل اختلاف نجفي و ميترا
ميترا دختري متولد 1362 بوده است. او پس از ازدواج با نجفي به هيچ وجه اجازه نمي‌داده كه نجفي با خانواده‌اش در ارتباط باشد و هر لحظه او را چك مي‌كرده است.
منبع : بهارنیوز

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

    website tracking