۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۹

افزایش قیمت بنزین به صلاح کشور نیست

افزایش قیمت بنزین به صلاح کشور نیست

به گزارش خبرگزاری فارس از البرز، عزیز اکبریان، نماینده مردم آسارا، اشتهارد، کرج و فردیس در مجلس شورای اسلامی امروز در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه فردیس گفت: امروز دشمن جنگی به راه انداخته است که در زمینه تأمین دارو و اقلام اساسی خود با مشکلاتی مواجه شویم.

نماینده مردم آسارا، اشتهارد، کرج و فردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در دوران جنگ نیز فرصت طلبان حضور داشتند، تصریح کرد: جنگ اقتصادی با همراهی و همدلی مردم کنترل می شود اما گروهی از این شرایط کشور سوء استفاده می کنند.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه معتقد هستم قیمت بنزین همچنان در ایران ارزان است، گفت: با توجه به شرایط کشور و مشکلات اقتصادی مردم طی مشورت دولت با مجلس با افزایش قیمت بنزین مخالفت کردیم زیرا این امر به صلاح کشور نیست.

اکبریان سوء استفاده کنندگان و فرصت طلبان را خائنین به کشور و مردم برشمرد و گفت: احتکار و فروش اقلام اساسی دولتی با قیمت بالا بی انصافی و بی وجدانی افراد است؛ از مجموعه تعزیرات حکومتی خواستار مجازات این عده هستیم.

نماینده مردم آسارا، اشتهارد، کرج و فردیس در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: مقرر شد در سال جاری افزایش حقوق کارمندان به تناسب انجام شود و حقوق همه به صورت یکسان افزایش یابد.

نماینده مردم آسارا، اشتهارد، کرج و فردیس در مجلس شورای اسلامی مبلغ 14 میلیارد دلار بودجه با دلار دولتی چهار هزار و 200 تومان برای تأمین مواد اولیه در کشور هزینه شده است.

وی با بیان اینکه اقدامات لازم برای افزایش ضریب پول در معادن در حال انجام است، اظهار کرد: تلاش در جهت افزایش صادرات و تولید مواد غیر نفتی در دستور کار قرار گرفته است.

اکبریان به مجموعه مپنا در فردیس اشاره کرد و گفت: جلسات متعددی در راستای جلوگیری از تعطیلی این کارخانجات با وزیر نیرو برگزار شد چرا که تأمین برخی از دستگاه های مپنا از طریق یکی از کشورهای اروپایی بوده است؛ مپنا از حدود 10 سال گذشته تاکنون چهار هزار و 500 میلیارد تومان از دولت طلب دارد.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در دوران هشت سال دفاع مقدس تجهیزات ما و دشمن با یکدیگر قابل قیاس نبود اما اقتدار رزمندگان ایران پیروزی را برای ما رقم زد.

وی با اشاره به امدادهای الهی و کمک های غیبی به نیروهای مبارز ایرانی اضافه کرد: فرامین رهبر کبیر انقلاب و فرمان پذیری رزمندگان یکی از مهم ترین دلایل پیروزی پس از هشت سال دفاع مقدس به شمار می آید.

نماینده مردم آسارا، اشتهارد، کرج و فردیس در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به خاطراتی از کمبود تجهیزات در دوران هشت سال دفاع مقدس، بیان کرد: پیروزی با سختی برای ما رقم خورد اما پس از گذشت این مدت بهترین و قوی ترین سلاح های نظامی ساخت داخل را در اختیار داریم.

کلیدواژه ها :کرج بنز
منبع : فارس

پربازدیدترین امروز

website tracking