۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۳۱

سپاهان فاتح دربی فوتبال بانوان اصفهان؛ کامبک 10 نفره زردپوشان برابر ذوب‌آهن

تیم فوتبال سپاهان با وجود 10 نفره بودن نتیجه شهرآورد فوتبال بانوان اصفهان را به سود خود رقم زد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال بانوان شب گذشته برگزار شد و در یکی از مهم‌ترین دیدارهای این هفته، سپاهان اصفهان در زمین اصلی باغ فردوس میزبان ذوب‌آهن اصفهان بود.

نیمه نخست شهرآورد فوتبال بانوان اصفهان باگل پروین فرهادی به سود ذوب‌آهن به پایان رسید. این نتیجه تا اواخر نیمه دوم هم پابرجا بود تا اینکه سپاهان در دقیقه 81 و توسط مرضیه نیکخواه به گل تساوی رسید.

البته این پایان کار نبود و زردپوشان در دقیقه 94 و روی پاس هاجر دباغی دوباره توسط مرضیه نیکخواه دروازه ذوب‌آهن را باز کردند تا در حالی که 10 نفره بودند، با نتیجه 2 بر یک فاتح شهرآورد فوتبال بانوان اصفهان شوند.

ذوب‌آهن در این مسابقه 3 بازیکن خود را به دلیل اتفاقات دیدار با شهرداری سیرجان و تعلیق از سوی کمیته انضباطی در اختیار نداشت.

سپاهان با کسب این برد 37 امتیازی شد و جایگاه سوم جدول رده‌بندی را حفظ کرد. ذوب‌آهن اما 33 امتیازی باقی ماند و تیم راه‌یاب ملل مریوان با پیروزی برابر سپیدار قائمشهر، جای ذوبی‌ها را در رده چهارم جدول گرفت.

در سایر دیدارهای مهم هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال بانوان، شهرداری بم با نتیجه قاطع و عجیب 11 بر یک آذرخش تهران را شکست داد و شهرداری سیرجان با 6 گل از سد پارس جنوبی جم گذشت.

در پایان هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال بانوان، شهرداری بم با 49 امتیاز صدرنشین است و تیم‌های شهرداری سیرجان با 42 و سپاهان اصفهان با 37 امتیاز در رده‌های دوم و سوم ایستاده‌اند.

بازیکن فوتبال بانوان سپاهان: پایان فصل روی سکو می‌رویمهفته هفدهم لیگ برتر فوتبال بانوان؛ ذوب‌آهن با 3 تعلیقی در شهرآورد فوتبال اصفهانسرمربی تیم فوتبال بانوان ذوب‌آهن: فقط 12 بازیکن برای دربی دارم؛ نمی‌خواهند روی سکو برویم

نتایج کامل دیدارهای هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال بانوان به شرح زیر است:

سپاهان اصفهان 2 - ذوب‌آهن اصفهان یک

سپیدار قائمشهر صفر - راه‌یاب ملل مریوان 5

آذرخش تهران یک - شهرداری بم 11

شهرداری سیرجان 6 - پارس جنوبی جم صفر

زاگرس شیراز یک - پالایش گاز ایلام صفر

ملوان بندرانزلی 2 - همیاری ارومیه صفر

کلیدواژه ها :بم
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking