۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۹

خراسان‌شمالی| روایت فراموش‌‌شدگان؛ گزارشی از وضعیت روستای سیل‌زده حسن‌آباد گیفان+ فیلم

خراسان‌شمالی| روایت فراموش‌‌شدگان؛ گزارشی از وضعیت روستای سیل‌زده حسن‌آباد گیفان+ فیلم
روستای حسن آباد گیفان از روستاهای محروم استان خراسان شمالی است که در بارندگی‌های ابتدای سال بیشترین آسیب را دیده و با توجه به دوری و مسیر دسترسی٬ مردم از عدم رسیدگی انتقاداتی دارند.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بجنورد٬ روستای حسن آباد گیفان از روستاهای محروم استان خراسان شمالی است که در بارندگی‌های ابتدای سال بیشترین آسیب را دیده و با توجه به دوری و مسیر دسترسی٬ مردم از عدم رسیدگی انتقاداتی دارند.

7000 پاکت سیمان رایگان اهدایی مقام معظم رهبری به مناطق سیل‌زده گلستان ارسال شدمشاغل از دست رفته در مناطق سیل‌زده گلستان احیاء می‌شودکمک ستاد اجرایی فرمان امام به دولت برای بازسازی مناطق سیل‌زده

راه دسترسی این روستا ب توجه به خاکی بودن٬ در ایام بارندگی به گل‌زار تبدیل شده و مردم روستا مشکلات زیادی برای رفت و آمد دارند. از سوی دیگر تخریب سقف بسیاری از منازل روستا مشکلاتی را برای ساکنان ایجاد کرده است.

هم‌چنین محل‌های نگهداری دام و احشام مردم نیز با بارندگی‌های سال جاری از بین رفته و مردم برای امرار معاش ماهانه خود با مشکلات متعددی روبرو شده‌اند.

تا کنون فقط گرو‌ه‌های جهادی سپاه و کمیته امداد به یاری این مردم شتافته و خبری از دستگاه‌های خدمت‌رسان دولتی نیست. در گزارش ویدئویی مشکلات مردم این روستا را بررسی کرده‌ایم.

کلیدواژه ها :شمال روایت گیف
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking